Ще один експрацівник СБУ після роботи радником голови Житомирської ОДА отримав посаду
![Ще один експрацівник СБУ після роботи радником голови Житомирської ОДА отримав посаду](/media/k2/items/cache/8d790f5c375f79d1a3a956e9ea42589f_L.jpg)
Колишній працівник СБУ, ексрадник голови облдержадміністрації Олександр Паламарчук призначений на посаду керуючого справами виконавчого апарату Житомирської обласної ради.
Інформація про нового керуючого оприлюднена на сайті облради, - інформує zhitomir.info.
В біографічній довідці Олександра Паламарчука зазначається, що 15,5 років, з березня 1996 року по вересень 2011 року, він проходив службу в органах СБУ. Голова ОДА Віталій Бунечко, який теж раніше працював в СБУ, призначив в грудні 2019 року призначив Паламарчука радником голови патронатної служби апарату Житомирської облдержадміністрації. З січня 2021 року Олександр Паламарчук працював радником відділу забезпечення діяльності керівництва обласної ради (патронатна служба) виконавчого апарату Житомирської обласної ради, а в лютому очолив виконавчий апарат.
Нагадаємо, 5 січня 2021 року Олександр Паламарчук подавав декларацію кандидата на посаду радника голови обласної ради, 12 січня – декларацію кандидата на посаду керуючого справами виконавчого апарату Житомирської обласної ради.
Последнее изменение Понедельник, 08/02/2021