×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

Житомиряни визнали банком року ПриватБанк

У Житомирі ПриватБанк здобув перемогу в конкурсі «Народний бренд 2015» у номінації «Банк».

n 2812157307Найкращі бренди міста житомиряни обирали протягом двох місяців шляхом Інтернет-голосування та голосування через анкети в газеті «20 хвилин».

За результатами голосування ПриватБанк набрав близько 1200 голосів, більш, ніж  вдвічі обійшовши свого найближчого конкурента.

«Така перемога для нас є свідченням довіри і визнання нашими клієнтами. Вони покладаються на нас та відчувають захищеність і впевненість у своїй стабільності разом із нами. Для ПриватБанку – це мотивація розвиватись та бути і надалі лідером серед банків», – зазначив перший заступник директора Житомирського РУ ПриватБанку Вадим Хиля.

«Народний бренд» вже понад дев’ять років визначає кращі підприємства, структури та заклади Житомира. У цьому році організатори, газета «20 хвилин», розширили кількість номінацій до 65, а для уникнення фальсифікацій під час обирання найкращих зробили прив’язку Інтернет-голосування до соціальних мереж. Кожен окремий аккаунт міг лише один раз віддати свій голос за кращого, на його думку, в номінації.

Крім того, ПриватБанк відзначили й в інших конкурсах, як у межах українських організацій, так і за кордоном. Найавторитетніший у світі фінансовий журнал The Banker визнав ПриватБанк “Банком року – 2014” в Україні завдяки зусиллям, що дозволили банку адаптуватися до умов політичної нестабільності в країні та військових дій на Сході України.

Прочитано 1921 раз

Последнее изменение Понедельник, 28/12/2015

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework