Власники «елітних» автомобілів сплатили до місцевого бюджету області 2,2 млн грн транспортного податку
![Власники «елітних» автомобілів сплатили до місцевого бюджету області 2,2 млн грн транспортного податку](/media/k2/items/cache/aa7672b60501afbeac631bce2734f84d_L.jpg)
За січень-серпень 2020 року до місцевих бюджетів Житомирщини власники «елітних» автомобілів сплатили 2,2 млн грн транспортного податку, що більше очікуваного на 273 тис. грн., або 14 відсотків.
Власники автомобілів – юридичні особи сплатили 1,4 млн грн., що більше до очікуваних надходжень на 302 тис грн, або 29 відсотків. Фізичні особи поповнили місцеві бюджети області на 807 тис. гривень.
Головне управління ДПС у Житомирській області нагадує, що платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2020 – 1 млн 771 тис. 125 грн).
Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тис. грн за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування.
Последнее от Главный Редактор
- У Бердичеві судитимуть уродженця росії, викритого СБУ на антиукраїнській пропаганді
- Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання для Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. ВІДЕО
- У Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо державної програми допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії
- #плічопліч: Вітаємо наших юних черлідерок з Звягельського ліцею № 11 з перемогою у IV етапі змагань
- #ПрозорістьТаПідзвітність: Робочою групою розглянуто закупівлю за висновком Держаудитслужби