Борг споживачів міста за теплопостачання на сьогодні складає 163 млн грн.
Найбільш провальним по оплаті був початок року. У січні оплата за послуги «Житомиртеплокомуненерго» впала на 40, а у лютому на - 30%. В березні оплата виросла і склала понад 100%.
У квітні цього року вона була на рівні 77%. Для порівняння у квітні минулого року цей показник був майже на 10% вищий. У зв’язку із коригуванням тарифу оплати, які мають надійти за кожен місяць, також менші і в грошовому вимірі.
Тариф за теплопостачання складається на 80% з енергоносіїв (газ та електричну енергію), решта – заробітна плата працівників «Житомиртеплокомуненерго». Через провал у оплаті порядку 100 млн грн на початку року, з виплатою зарплати працівникам підприємства допомагала міська рада.
Недоотримання коштів за комунальні платежі збільшує навантаження на місцевий бюджет. А це в тому числі і зарплати медиків та освітян.
На зменшення оплати за теплопостачання вплинуло введення карантину, через розмови про те, що за комуналку можна не платити. Ми вдячні житомирянам за те, що у порівнянні з іншими обласними центрами, надходження коштів за оплату теплопостачання критично не зменшилось.
Последнее изменение Среда, 20/05/2020
Последнее от Главный Редактор
- У Бердичеві судитимуть уродженця росії, викритого СБУ на антиукраїнській пропаганді
- Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання для Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. ВІДЕО
- У Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо державної програми допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії
- #плічопліч: Вітаємо наших юних черлідерок з Звягельського ліцею № 11 з перемогою у IV етапі змагань
- #ПрозорістьТаПідзвітність: Робочою групою розглянуто закупівлю за висновком Держаудитслужби