×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

Переведення котелень на альтернативні види палива лише в двох медичних закладах області дозволить зекономити до 1,3 млн. куб. газу на рік

Учасники конференції «Енергонезалежність Житомирської області» ознайомилися з роботою котелень обласної дитячої лікарні та обласної психіатричної лікарні №1, що працюють на альтернативних видах палива.

Ці котельні побудовані за рахунок приватного інвестора, який надає бюджетним установам платні послуги теплопостачання та гарячого водопостачання. Там встановлені твердопаливні котли, що працюють на відходах деревини. Обсяг інвестицій склав понад 7,7 млн. грн., а це дозволить економити до 1,3 млн. куб. газу на рік.

Як повідомляють у прес-службі облдержадміністрації, котельня обласної дитячої лікарні працює на відходах деревини. Резерв паливного складу розрахований на зберігання сировини, якої вистачає на обігрів 1,5 тис. кв. м приміщення протягом 5 діб. А котельня обласної психіатричної лікарні №1 має потужність 2,5 МВт та оснащена твердопаливним обладнанням, що працює на щепі, тирсі, дровах, торфі, а також дає можливість використовувати пілети, тріску, солому, кострицю, лушпиння. Такий підхід дозволяє економити 1,4 млн. грн. та 735 тис. куб. м природного газу. Реконструкцію котелень у медичних закладах провів енергохолдинг «Крігер».

«Оцінюючи роботу котелень на альтернативних видах палива, варто відзначити екологічну складову, оскільки вони є більш безпечними для навколишнього середовища, - зазначив Сергій Машковський. - Наступним кроком після реконструкції котелень мають стати заходи в напрямку енергоефективності, а саме утеплення будівель, заміна вікон та дверей». Посадовець закликав керівників районів не зупинятися на досягнутому, оскільки перехід на альтернативні види палива – це інвестиція у майбутнє, а всі витрати виправдають себе вже за кілька років.

Читайте також

«Житомирщина має 5,7 млн тонн запасів бурого вугілля»

На Житомирщине работают 20 предприятий по производству биотоплива

n0511141346

n0511141346 1

n0511141346 2

Інформаційне агенство "Всі Новини"

Прочитано 923 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework