Маємо забезпечити нормалізацію життя там, де це можливо, не чекаючи перемоги вже зараз, – Андрій Єрмак
![Маємо забезпечити нормалізацію життя там, де це можливо, не чекаючи перемоги вже зараз, – Андрій Єрмак](/media/k2/items/cache/224e4d24a944fdc25d163377fe8c278a_L.jpg)
Під час вступного слова до учасників Розширеного засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад керівник Офісу Президента та головуючий заходу Андрій Єрмак наголосив, що усі представники різних рівнів та гілок влади мають працювати системно та дружно на загальний результат, поки Сили оборони звільняють територію України від російських окупантів. Засідання Президії цього разу відбулося у новому форматі. Уся увага – окремому регіону.
“Сьогодні у нас пілотний проєкт – ми розпочинаємо з Херсонської області і сьогодні спробуємо говорити дійсно напряму з кожною громадою. Щоб кожна громада мала можливість задати питання і отримати відповіді від будь-кого, хто сьогодні присутній на засіданні Президії”, – наголосив Андрій Єрмак.
Саме у цьому, за словами Андрія Єрмака, і полягає ідея Конгресу. Мета платформи не змінилася з часу першого обговорення проєкту з Президентом Володимиром Зеленським.
“Наш Конгрес є майданчиком, який дозволяє, в першу чергу громадянам нашої країни, напряму говорити з владою про потреби і проблеми. Але Конгрес має працювати активніше. Маємо дійти до кожної області і кожної громади. Будемо збиратися частіше і в різних форматах”, – заявив керівник Офісу Президента.
Одним з основних завдань Конгресу є вирішення проблем усіх громад, проте, як зазначив Андрій Єрмак, людям у прифронтових регіонах найскладніше.
“Там величезні руйнування у багатьох населених пунктах. Через обстріли російської федерації, наслідки підриву Каховської ГЕС. Ми ж маємо забезпечити нормалізацію життя там, де це можливо. Вже зараз, не чекаючи перемоги”, – закцентував Андрій Єрмак.
Йшлося про прискорення буріння нових свердловин, ремонту і будівництва водогонів, аби відновити водопостачання у повному обсязі, а також про відновлення житла та інфраструктури в рамках ініціативи Президента “Пліч-о-пліч”.
“Люди повинні мати, куди повертатись. Зима вже близько. Безгосоподарність і зловживання будуть розцінюватись як зрада. Ні на мить не забуваємо, що в нас триває ще війна”, – застеріг учасників Андрій Єрмак.
Последнее от Главный Редактор
- У Бердичеві судитимуть уродженця росії, викритого СБУ на антиукраїнській пропаганді
- Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання для Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. ВІДЕО
- У Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо державної програми допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії
- #плічопліч: Вітаємо наших юних черлідерок з Звягельського ліцею № 11 з перемогою у IV етапі змагань
- #ПрозорістьТаПідзвітність: Робочою групою розглянуто закупівлю за висновком Держаудитслужби