Місто Героїв Мощун:Тут народжується міць
![Місто Героїв Мощун:Тут народжується міць](/media/k2/items/cache/99293eea9e2e575bbf383244ed0a8df2_L.jpg)
Перші перемоги, які принесли нам впевненість у власних силах, були у битвах за Мощун, Гостомель, Ірпінь, Бучу, Охтирку, Чернігів та інші міста і села на півночі. І наші люди побачили, що російська армія не має шансів на нашій землі. Захистивши Київ, ми захистили всю Україну! Ми змогли вигнати окупантів з півночі, звільнили Зміїний, Херсон та Харківщину.
Це дало нам впевненість, що ми зможемо звільнити всі наші території, включно із Кримом. Росіяни чомусь вірили, що українці нібито не будуть боротися. Але мільйони людей – кожен і кожна так, як могли – показали окупанту, що Україна не покориться ворогу.
Tags:
Опубликовано в: УКРАЇНА
Прочитано 1368 раз
Последнее изменение Воскресенье, 02/04/2023
Последнее от Главный Редактор
- У Бердичеві судитимуть уродженця росії, викритого СБУ на антиукраїнській пропаганді
- Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання для Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. ВІДЕО
- У Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо державної програми допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії
- #плічопліч: Вітаємо наших юних черлідерок з Звягельського ліцею № 11 з перемогою у IV етапі змагань
- #ПрозорістьТаПідзвітність: Робочою групою розглянуто закупівлю за висновком Держаудитслужби
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии