Популярність Урядової програми з енергоефективності серед ОСББ зросла вдвічі

Друге півріччя 2016 року відзначається зростанням зацікавленості ОСББ до Урядової програми з енергоефективності.

Зокрема, цієї осені за державною безповоротною фінансовою допомогою звертається 14-20 ОСББ в тиждень. Це вдвічі, а інколи й втричі більше, ніж, наприклад, навесні.

Так, за останній тиждень, ще 14 ОСББ стали учасниками програми, які залучили більше 3 млн грн на утеплення та впроваджують заходи з енергоефективності у своїх будинках.

«Результати моніторингу програми доводять, що ОСББ стають все більш свідомими, вони об’єднуються, голосують та приймають спільне рішення утеплюватиссте я. Адже від цього вони тільки виграють. По-перше, з державного бюджету повертається від 40% до 70% суми залученого кредиту. Відсотки за кредитом допоможе виплатити місцева влада. По-друге, проведення комплексної термомодернізації будинку дозволить мешканцям будинку майже вдвічі зменшити рахунки за комунальні послуги», – коментує Голова Держенергоефективності Сергій Савчук дані щотижневого моніторингу програми.

Варто зауважити і стрімкий ріст попиту на програму з боку фізичних осіб. За тиждень 1200 громадян стали учасниками програми та залучили 23,6 млн. грн на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання.

Прочитано 1916 раз

Последнее изменение Среда, 19/10/2016

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework