У двох містах Житомирської області обмежили доступ до приміщень ДРВ через посилення карантину

  У Коростені та Малині Житомирської області через посилені карантинні заходи обмежили доступ відвідувачів до приміщень міських рад. У цих будівлях знаходяться Відділи ведення державного реєстру виборців.

  У Коростені тимчасово припинили прийом громадян, всі консультації проводяться за телефонами. Відповідне оголошення розміщене на вхідних дверях міської ради. 

  Одразу при вході в міськраду табличка з повідомленням:

  “Шановні громадяни. У зв'язку з посиленням карантинних  заходів доступ до приміщення виконавчого комітету Коростенської міської ради тимчасово обмежений (лише в крайніх випадках або за попередньою домовленістю). Дозволяється перебування осіб в приміщеннях лише в захисних масках”.

  За словами спостерігача ОПОРИ, доступ у ВВ ДРВ обмежено, працівники спускаються в хол, щоб зареєструвати зміну виборчої адреси, або надати консультацію.

  У коментарі ОПОРІ заступник міського голови Олександр Дзига розповів: 

  "Це обмеження у зв'язку з помаранчевою зоною в Коростені по COVID-19. Працівниця ВВДРВ спускається, щоб вияснити, що необхідно громадянину, далі заповнюють заяву, або піднімаються на 2-й поверх у кабінет для реєстрації. Інші питання вирішуються по телефону”.

  Такі ж обмеження діють і в Малинській міській раді.

  Станом на 3 вересня, ​на карті епідемічного зонування Коростень та Коростенський район у “помаранчевій зоні”. Частина Малина “помаранчева“.

  Тарас Чмут, координатор спостереження ОПОРИ за виборами в Житомирській області зазначає:  “Незважаючи на короновірусні обмеження, органи влади різного рівня мають шукати ефективні механізми забезпечення дотримання прав громадян та виборців. Це можуть бути, наприклад, дистанційні форми прийому та консультацій. У будь-якому випадку, важливо шукати можливості, а не опиратися на проблеми”. 

  Як повідомляла ОПОРА, станом на 1 вересня 585 жителів Житомирської області змінили виборчу адресу і виявили бажання голосувати за межами регіону.

  Оновлена процедура зміни виборчої адреси почала діяти в Україні з 1 липня. Змінити виборчу адресу можна до 10 вересня (онлайн за допомогою «Кабінету виборця» або звичним способом – подавши заяву до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем свого фактичного проживання). Як це зробити читайте в детальній інструкції від ОПОРИ. Для мотивації виборців скористатися таким своїм правом ОПОРА також створила ролик соціальної реклами, який можна вільно поширювати (посилання на відеоролик у FacebookYouTubeDropbox із файлом в якості для показів на телебаченні та висновком Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо визнання його соціальною рекламою).

Ірина Кирилович, комунікаційниця ОПОРИ у Житомирській області

 Новини Житомира

 

Последнее изменение Суббота, 05/09/2020

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework