×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

Перспективи ІТ-сфери в Житомирі: Заробітна плата від 6000 до 25 000 гривень

Житомирський державний технологічний університет спільно із ЖДУ ім.І.Франка та  компанією «ISM Ukraine»  провели конференцію «ІТ-Перспектива:

n 2503168430будуємо кар’єру в ІТ» для старшокласників.

Про це повідомляє прес-служба Житомирського державного технологічного університету.

Безпосередньо із нововведеннями вступної кампанії-2016 пристуніх знайомив декан факультету інформаційно-комп’ютерних технологій ЖДТУ Андрій Морозов. Перш за все він нагадав, що заяви на вступ прийматимуться лише в електронній формі.

«Максимально можна подавати 15 заяв на 5 обраних спеціальностей, якщо мова йде про бюджетну форму навчання, а якщо контрактну, то кількість заяв не обмежується взагалі, – пояснив далі Морозов. – Зберігається пріорітетність заяв, тому абітурієнт має віднестися до цього питання особливо уважно, аби в подальшому стати студентом найбільш бажаного вишу. Подавати документи для вступників із сертифікатами ЗНО можна з 11 по 27 липня. На базі ОКР «молодший спеціаліст» документи приймають з 11 по 20 липня. Кожен навчальний заклад окремо визначає формулу, за якою вираховується конкурсний бал. У Житомирському державному технологічному університеті враховують результати ЗНО, але кожному предмету на кожній спеціальності відповідає конкретний коофіцієнт. Це все можна знайти на сайті ЖДТУ.

Доцент кафедри інформатики Житомирського державного університету ім.І.Франка Олександр Кривонос під час прес-конференції продемонстрував спеціальний сервіс на сайті вузу, завдяки якому абітурієнт може обрати собі спеціальність, зважаючи на те, які предмети для проходження ЗНО він обрав.

«Прослухав інформацію про спеціальності  на факультеті інформаційно-комп’ютерних технологій у ЖДТУ і знову захотілося подати документи й навчатися тут, – пожартував Кривонос.  – Думаю, що це хороший стимул для старшокласників уже зараз задуматися над тим, з якою сферою ви плануєте пов’язати своє професійне життя. У будь-якому разі, зараз можливостей для цього дуже багато. На фізико-математичному факультеті ЖДУ ім.І.Франка ми навчаємо майбутніх вчителів інформатики. Зважаючи, що зараз в школах інформатику вивчають з 2 класу, вчителів цього предмету не вистачає і ніша поки не заповнена, тож здобуваючи освіту ви маєте реальний шанс в подальшому отримати гарантоване місце роботи.

Для розрахунку конкурсного балу в нашому університеті вирішили відмовитися від бала атестату адже ми розуміємо, що результати, які дає школа, з різних причин не завжди відповідають дійсності. Результати ЗНО помножені на коофіцієнт ми зберегли».

Під час конференції «ІТ-Перспектива» Олександр Котвицький та Олексій Біляченко розвіяли деякі міфи про програмування, програмістів, умови їх роботи і   розповіли школярам  як швидко запрограмувати щось цікаве.

Про роботу менеджерів в ІТ-сфері розповів Артем Сердюк, який сам займається відповідною діяльністю. Переконує, що  хороші ІТ-менджери потрібні кожній компанії, аби в цьому могли пересвідчитися пристуні на конференції, Сердюк показав відео про 7 червоних ліній і влаштував його обговорення.

Студент-першокурсник ФІКТу Олександр Візгалов нещодавно повернувся із Нідерландів, де ще з двома студентами ЖДТУ взяв участь у спільному проекті з інозеними колегами. Під час ЗНО-2015 хлопець набрав із математики 200 балів. Попри такі високі результати Візгалов вирішив вступати не у столичний вуз, а у Житомирський технологічний. Каже, що про свій вибір не шкодує, адже менше, ніж за рік навчання, вже встиг отримати багато корисних знань, пройшов курси в «ISM Ukraine», отримав власний проект від замовників і активно працює у сфері ІТ.

На завершення зустрічі своїм практичним досвідом ділився директор ІТ-компанії Дмитро Антонюк, який свого часу закінчив ЖДТУ і ще більше 6 років пропрацював тут викладачем. Нині він  бере до себе на роботу випускників і студентів ФІКТу, в яких бачить потенціал. Каже, що уже маючи базові знання, такі студенти-програмісти можуть братися за проекти і отримувати зарплатню у розмірі 6 тисяч гривень. Водночас, компанія Дмитра у цьому році двом студентам факультету інформаційно-комп’ютерних технологій з власної ініціативи виплачує стипендію у розмірі 2500 гривень з умовою, що вони залишаються в Житомирі.

За словами Антонюка, програмісти в Житомирі можуть отримувати зарплату від 6000 до 25 000 гривень, а в деяких випадках  – 25-50 тисяч та більше, але для цього потрібно постійно розвиватися, самовдосконалюватися і працювати на високому рівні з іноземними замовниками.

n 2503168430 1

n 2503168430 1

Последнее изменение Пятница, 25/03/2016

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework