На Житомирщині оштрафували дванадцять депутатів

На Житомирщині оштрафували дванадцять депутатів

  Дванадцять депутатів Новоград-Волинської міської ради та Городницької селищної ради Новоград-Волинського району попереднього скликання допустили порушення та не дотрималися вимог ч.2 ст.45 Закону України «Про запобігання корупції».

  Про це повідомила Ірина Мельник, прокурор Новоград-Волинської окружної прокуратури, - інформує zvyagel.com.ua.

  Усі правопорушення стосуються несвоєчасного подання декларацій особами, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями. Тобто, ексдепутати не подали декларації протягом 20 робочих днів із моменту припинення повноважень депутата міської та селищної рад.

  Новоград-Волинська окружна прокуратура забезпечила участь у розгляді адміністративних протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, вчинені колишніми депутатами міської та селищної рад.

  Серед причин, названих порушниками в судовому засіданні, — незнання законодавства, заклопотаність приватними справами тощо.

  Однак Новоград-Волинський міськрайонний суд не визнав це поважними причинами. Натомість видав постанови про визнання всіх дванадцяти депутатів винними у вчиненні адміністративного правопорушення за ч.1 ст.172-6 КУпАП та застосування стосовного кожного штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework