У Житомирі дефіцит коштів на інсулін: причини та шляхи покриття

У Житомирі дефіцит коштів на інсулін: причини та шляхи покриття

  Як повідомили в управлінні охорони здоров’я міської ради, у Житомирській міській ОТГ річна потреба в коштах для забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну становить 14,4 млн грн. У 2020 році на зазначені цілі було виділено 11,56 млн грн з розподілу субвенції державного бюджету та 2,0 млн грн з бюджету Житомирської міської ОТГ.

   Задля покриття дефіциту коштів були направлені відповідні листи державним органам щодо збільшення видатків Житомирській міській ОТГ для лікування хворих на цукровий діабет. У разі відмови щодо збільшення субвенції для забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну, необхідні видатки пропонується отримати за рахунок внесення змін до бюджету Житомирської міської ОТГ на 2020 рік. Дане питання буде винесено на розгляд постійних комісій міської ради.

  Довідково: цукровий діабет називають неінфекційною епідемією ХХІ сторіччя. Хвороба вражає населення всіх соціальних груп і майже всіх країн світу. За умови застосування належних заходів, можна навчитися контролювати захворювання і вести активне та повноцінне життя.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework