Цьогоріч на Житомирщині 640 людей з інвалідністю отримали роботу

Цьогоріч на Житомирщині 640 людей з інвалідністю отримали роботу

  Житомирщина – на третьому місці в Україні після Львівщини і Хмельниччини за кількістю осіб з інвалідністю, які користувались цьогоріч послугами державної служби зайнятості: потребували працевлаштування майже 3300 жителів області з вадами здоров’я.

   Така кількість «особливих» клієнтів у службі зайнятості впродовж останніх п’яти років має сталий характер, без тенденцій до збільшення.

  Вдалося працевлаштувати 576 людей з інвалідністю, які мали статус безробітного, та ще 64 особи, яким робота була знайдена у перші дні звернень до набуття статусу безробітного. 191 безробітному для успішного працевлаштування знадобилось попереднє професійне навчання, організоване службою зайнятості. А 35 осіб з інвалідністю мали тимчасову зайнятість, взявши участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

  На сьогодні потребують працевлаштування 1357 осіб з обмеженими фізичними можливостями, які звернулись за допомогою до служби зайнятості. Для них у загальній базі оперативних вакансій є 109 пропозицій роботи.

  До відома, на законодавчому рівні люди з інвалідністю набули права визнаватись безробітними з 2006 року. Загалом за 2006 – 2020 роки служба зайнятості Житомирщини допомогла у працевлаштуванні 8211 особам з обмеженими фізичними можливостями, з них 146 зареєструвались підприємцями, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної діяльності.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework