Ділянка шляху від міста Житомир до села Двірець на а/д М-21 відремонтована повністю

  Програма Президента України #Велике_будівництво починає й на Житомирщині «збирати каміння».

  Вже повністю закінчені роботи та здано в експлуатаційне утримання Служби автомобільних доріг у Житомирській області 10-ти кілометрову ділянку від Житомира до с. Двірець . Це км 184-194 - напрямок до міста Бердичів та частина міжнародної автодороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, що проходить вздовж всієї Житомирської  та Вінницької областей та з’єднує Республіку Білорусь з Республікою Молдова.

  Поточний середній ремонт вказаної ділянки на замовлення Служби автомобільних доріг у Житомирській області був розпочатий ще кілька років тому, але у зв’язку з хронічним недофінансуванням, повністю закінчити ремонт не вдавалось.

  Лише цього року з державного бюджету було виділено необхідну кількість коштів для повного завершення об’єкту.

  Зазначимо, що не зважаючи на влаштоване дорожнє покриття, об’єкт вважається завершеним, коли виконано повний комплекс робіт, що передбачені проектно-кошторисною документацією.

  Більше того, зараз коригується проектно-кошторисна документація, аби завершити ремонт покриття на всій протяжності дороги від обласного центру до міста Бердичів.

  Для інформації: проект Велике будівництво включає в себе будівництво чи реконструкцію 6,5 тис. км доріг, 142 шкіл, 117 дитсадків, 212 відділень екстреної медичної допомоги, 570 медичних амбулаторій, 122 спорткомплексів по всій країні. Фінансування на які затверджені Постановами Кабміну.

IMG 20200311 103556

66

55

Пресслужба САД у Житомирській області

 Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework