АВТО RIA

Суди розглядають справи про борги за тепло та електроенергію депутатів Житомирської міської та обласної рад

Суди розглядають справи про борги за тепло та електроенергію депутатів Житомирської міської та обласної рад

  Станом на 13 серпня на розгляді в судах перебувають справи про стягнення заборгованості за теплопостачання з двох чинних депутатів Житомирської міської та обласної рад.

  В червні 2021 року Голосіївський районний суд міста Києва відкрив провадження за позовом комунального підприємства «Київтеплоенерго» Київської міської державної адміністрації до депутата Житомирської обласної ради Костянтина Черпіцького про стягнення заборгованості. Сума боргу в ухвалі не вказана.

  Зазначимо, що у власності Костянтина Черпіцького, який був обраний до обласної ради від ОПЗЖ, але з недавнього часу позафракційний, з 2017 року є дві квартири у Києві – 42,8 кв.м та 55,2 кв.м. Минулорічний дохід Черпіцького від підприємницької діяльності становив 1 млн 347 тис. 788 грн, готівкою він декларував 306 тис. доларів та 1 млн 200 тис. гривень.

  Чергове засідання у справі призначене на 20 вересня.

  В Богунському районному суді м.Житомира перебуває справа за позовом комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради до депутата міської ради Юрія Мойсеєва (фракція «Пропозиція») про стягнення заборгованості.

  Дохід Мойсеєва від підприємницької діяльності за 2020 рік становив 384 тис. 864 грн, готівку депутат не декларує.

  Жодна ухвала по вказаному позову станом на 13 серпня в Єдиному державному реєстрі судових рішень не оприлюднена, сума заборгованості не відома. Чергове засідання у справі призначене на 16 серпня.

  Крім того, Господарський суд Житомирської області розглядає справу за позовом АТ «Житомиробленерго» до депутата Житомирської облради Володимира Кропивницького (фракція «Сила і Честь») про стягнення 194 тис. 979,35 грн «вартості необлікованої електричної енергії».

  Дохід Кропивницького від підприємницької діяльності минулого року становив 1 млн 424 тис. грн, готівкою він декларував 340 тис. доларів та 430 тис. гривень.

  На 26 серпня призначене підготовче засідання за позовом обленерго до підприємця Кропивницького.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework