АВТО RIA

​Виконком у Житомирі розподілив 10 млн грн держсубвенції на спортмайданчики, сенсорні кімнати для дитсадків та діагностичну апаратуру для лікарні

​Виконком у Житомирі розподілив 10 млн грн держсубвенції на спортмайданчики, сенсорні кімнати для дитсадків та діагностичну апаратуру для лікарні

  2 червня під час засідання виконкому Житомирської міської ради було прийнято рішення про «Про розподіл субвенції та перерозподіл видатків бюджету». Мова йшла про субвенції з державного бюджету на здійснення заходів соціально-економічного розвитку.

  За словами директора департаменту бюджету та фінансів Діни Прохорчук, за сприяння народних депутатів від Житомира Ігоря Герасименка та Сергія Кузьміних бюджет Житомирської міської ОТГ отримав 10 млн 126 тис. грн на реалізацію 12 проєктів соціально-економічної інфраструктури: реконструкції, капітального ремонту закладів освіти, спортивних об'єктів, а також придбання медичного обладнання, - інформує zhitomir.info.

  «Відповідно до постанови Кабінету міністрів за сприяння народних депутатів Кузьміних та Герасименка Житомир отримав субвенцію соцекономрозвитку на суму 10 млн 126 тис. грн. Планова сума 10 млн грн, з неї вже надійшло 3,5 млн грн. Сума включає об’єкти освіти – придбання обладнання, проведення ремонтів. Декілька великих сум я назву: реконструкція спортивного майданчика ДНЗ №30 на суму 2,2 млн грн, реконструкція спортивного майданчика Вітрука, 35 – 2 млн 536 тис. грн, придбання рентгенівської діагностичної системи лікарні №2 – 3,6 млн грн, ультразвукова система для лікарні №2 – 1,4 млн грн», - доповіла по проєкту рішення Діна Прохорчук.

  Скріншот додатку до проєкту рішення виконкому

Новини Житомира

 

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework