АВТО RIA

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 657.

У Міському центрі обліку бездомних з настанням холодів збільшується кількість безпритульних

У Міському центрі обліку бездомних з настанням холодів збільшується кількість безпритульних

  З настанням холодів загострюється проблема виживання безпритульних людей. В Україні сотні потрапляють до лікарні з обмороженнями, а від переохолодження гинуть десятки. В Житомирі для допомоги безпритульним діє Міський центр обліку бездомних.

  Розрахований він на 85 осіб, але готовий прийняти і до 100. Тут безхатченки можуть переночувати, поїсти, прийняти душ, отримати змінні речі. Минулої ночі там перебувало 48 осіб, - йдеться у сюжеті sk1.tv.

  «Самая большущая проблема – это продукты питания. При помощи жителей города и при помощи фермеров получаем э\то питание. Люди деньги дают на питание, и сами привозят. Потому что когда 48 человек кушают 2 раза в день, это надо 2 ведра картошки за раз. Большущая проблема – это зимняя одежда – свитера и какие-то теплые вещи, верхняя одежда. И очень большая проблема в мужской зимней обуви», — каже керівник ГО «Милосердя» Владислав Паламарчук.

  Але, окрім проблеми із теплими речами, Центр має і проблему з опаленням.

  «А еще у нас большущая проблема, потому что у нас все дровах. Если мы могли еще полгода назад купит по 370 грн за куб (березы), то оно больше 1000 грн стоит. Соответственно, это проблема большущая. Потому что у нас печка, мы на ней готовим. Газа уходило бы немеренно. И у нас котел», — додає керівник ГО «Милосердя» Владислав Паламарчук.

  У Департаменті соціальної політики міської ради планують це питання найближчим часом вирішити. Загалом Центр обліку безпритульних завжди сам шукає суб`єкти фінансування. Залучають благодійників, виграють гранти. Підтримує їх і міська влада.

  «Цей центр активно користується і просить, і йому надають грантову підтримку і підтримку благодійників. Тими ж самим продуктами харчування. А місто взагалі співфінансує цей заклад. Оскільки у нас послуги для безпритульних заклад надає на підставі соціального замовлення і конкурсу за фінансової підтримки міської ради. Тобто вони свого часу висунули свою пропозицію надавати такі послуги, місто провело конкурс, вони отримали перемогу (а був не один суб`єкт на цьому конкурсі). І тому ми надаємо їм фінансову підтримку за те, що вони ці послуги надають якби від імені міста. і фінансова підтримка в рік складає більше ніж 1 млн грн.», — зазначає директорка Департаменту соціальної політики ЖМР Вікторія Краснопір.

  Допомогти тим, хто залишився без даху над головою, можуть всі охочі. Для цього потрібно приносити теплі речі до скриньок, які стоять у приміщеннях 1-ої і 2-ої міських лікарень, на вулиці Перемоги 55 (Богунська райрада), і біля входу на речовий ринок ТРЦ «Глобал» зі сторони Автовокзалу. Можна приходити з допомогою і до самого Центру обліку бездомних.

Новини Житомира

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework