АВТО RIA

Затриманий на хабарі заступник директора департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА вважає, що його підставили

Затриманий на хабарі заступник директора департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА вважає, що його підставили

  Корольовський районний суд м.Житомира другий рік розглядає справу затриманого на хабарі у квітні 2019 року заступника начальника департаменту (раніше – управління) охорони здоров’я Житомирської ОДА Віктора Лучківа. У липні 2021 року справу передали на розгляд іншому судді.

  26 листопада суд розпочав розгляд справи за участі судді Ніна Янчук, - інформує zhitomir.info.

  На початку засідання обвинувачений Віктор Лучків повідомив, що наразі розведений, у нього є на утриманні неповнолітній син, він продовжує працювати заступником начальника департаменту охорони здоров’я. Раніше Лучків не притягався до кримінальної відповідальності, а на запитання судді, чи визначає себе винним, відповів «Ні».

  Під час засідання 26 листопада визначили порядок дослідження доказів.

  «Встановити наступний порядок дослідження доказів: дослідити письмові докази, які будуть надані прокурором, викликати та допитати надалі свідків сторони обвинувачення та свідків сторони захисту, право обвинуваченого дати покази.Після чого буде вирішуватись питання щодо можливості закінчення з’ясування обставин та перевіркою їх доказами», - оголосила суддя Ніна Янчук.

  Почали дослідження з письмових доказів, серед них – протокол затримання, особисті документи обвинуваченого та свідків. Також до справи долучили позитивну характеристику Лучківа, надану директором департаменту охорони здоров’я ОДА Миколою Сусликом, якого наразі також судять за звинуваченням у хабарництві.

  Обвинувачений Віктор Лучків вважає, що його підставили й буде доводити це у суді.

  «Обов’язково приходьте і ви самі будете бачити, як воно відбувалося, кому це було потрібно, а я думаю, що це було комусь потрібно, комусь була потрібна ця посада, комусь була потрібна ця підстава. Але якщо ви сьогодні з’явилися у суді, це мені підказує далі, що я на правильному шляху, все що я роблю – це правильно, це когось далі дратує, тому що комусь цікаво наді мною знущатися, тому я так і далі буду працювати, як і працював. На час досудового розслідування мене відсторонили на 5 місяців, досудове розслідування закінчилось, справа передана у суд і все, я працюю», - сказав Віктор Лучків.

  Наступне засідання по справі відбудеться 26 січня 2022 року.

Новини Житомира

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework