АВТО RIA

У промзоні Житомира у 2022 році відкриються нові підприємства

У промзоні Житомира у 2022 році відкриються нові підприємства

  Форум інвесторів відбудеться у Житомирі в травні наступного року. Захід перенесли через COVID-19. Мета  форуму – презентувати Житомирщину як регіон, привабливий для інвестицій.  До Житомира  з’їдуться  потенційні інвестори з країн-партнерів  нашого міста, що надають технічну, експертну та фінансову підтримку нашій громаді, - з Німеччини,  США, Швеції, Швейцарії.

  Про це повідомив міський голова Сергій Сухомлин під час засідання ради з питань залучення інвестицій при облдержадміністрації. Він також додав, що проведення форуму збігатиметься ще з однією вагомою подією  у Житомирі  - великим фестивалем класичної музики імені Святослава Ріхтера.  

  На території  Житомирської громади  активно здійснюються заходи із залучення інвестицій. До кінця року розширяться виробничі потужності підприємств з іноземними інвестиціями - «Ферпласт-Україна» та «ІП Євроголд Індестріз ЛТД».

   «Ферпласт будується, як і планувалося, згідно з  сумами  інвестицій та строками будівництва.  Приміщення цеху вже  практично добудовано і до кінця грудня буде введено в експлуатацію", - підтверджує  виконавчий директор української філії  Вальтер Дзордан. Він зазначає, що наразі сюди активно завозиться обладнання. Потому  триватиме монтаж і  його наладка,  що займе тривалий час. Наприкінці березня наступного року виробництво вже запрацює.

  Активно ведуться роботи з будівництва і сміттєпереробного заводу. Обладнання  сюди завезуть та вмонтують уже наприкінці  цього місяця, а  в січні  наступного року завод  запрацює у тестовому режимі.

  «Вже пройшов тендер з будівництва Індустріального парку по шосе Київському, договір укладений. Також у наступному році розпочнеться будівництво патронного заводу", -  каже міський голова Сергій Сухомлин.

Новини Житомира

Последнее изменение Четверг, 25/11/2021

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework