АВТО RIA

​У житомирському суді обвинувачений у вбивстві 7 людей говорив про «катування» та обіцяв звернутися до Європейського суду

​У житомирському суді обвинувачений у вбивстві 7 людей говорив про «катування» та обіцяв звернутися до Європейського суду

  У Богунському районному суді Житомира 23 листопада продовжили розглядати справу про вбивство сімох людей орендарем ставка в селі Новоселиця Попільнянського району.

  26 листопада 2021 року спливає термін тримання під вартою Анатолія Захаренка, якого обвинувачують у вбивстві сімох осіб, тому прокурор клопотав перед судом про продовження терміну на 60 діб. Водночас, адвокат обвинуваченого клопотав про перенесення судового засідання через недовивчення справи та закінчення робочого дня, - розповідає zhitomir.info.

  Сам обвинувачений Анатолій Захаренко нарікав у суді на колишніх адвокатів, які некоректно його захищали, а також вимагав у суду притягнути до відповідальності колишнього адвоката Марину Шолодько та прокурора Валерія Сагадіна.

  «Я хочу зробити заяву стосовно міфів, які навколо мене вже 1,5 роки. Мої адвокати протягом 1,5 роки не коректно мене захищали. Вони мене переконали мовчати і нічого не казати. Протягом цих 1,5 роки мені не давали можливість ознайомитися зі слідством, мені казали підписувати та не затягувати суди. Я навіть не знаю, що там писали про мене, прочитав лише одне обвинувачення, в якому немає інформації про моє поранення, що мене хотіли по горлу порізати, немає нічого з того, що я казав, лише одне обвинувачення — умисне вбивство. Я не винний, що вони були п’яні та під наркотиками, а я виявився тверезим. В цьому моя провина і був в себе на ділянці?

  Протягом 1,5 роки мені не давали слово сказати мої захисники, казали, що на дебатах все розкажуть. І протягом цих 1,5 роки я неодноразово звертався до суддів скільки доказів було, що я потребую термінової госпіталізації і провести операцію на серці. Я нікого не вбивав навмисне. Чому ніхто правду не каже? Це все сталося через Пшеницького, він є замовником мого вбивства. Це так не залишиться, пане прокурор, я буду подавати на вас до Європейського суду, ви відповісте за катування моє тут, за невиконання судових рішень. Медицина відсутня у в’язниці, ви це прекрасно знаєте. Я офіційно подаю заяву про притягнення пана прокурора до кримінальної відповідальності за невиконання судових рішень. Хочу також сказати про своїх колишніх захисників, особливо про Марину Шолодько, яка була державним захисником в мене. Фіктивно заключила з сином договір, виманила з моєї родини спочатку 5 тис доларів, потім 3 тис доларів, для чого не знаю. Вона пообіцяла віддати частину грошей, але віддала тільки 500 доларів. Я вимагаю, щоб на неї було відкрито кримінальну справу», — сказав обвинувачений Анатолій Захаренко.

  Суд постановив відкласти розгляд справи до 24 листопада, аби надати можливість стороні захисту ознайомитися із матеріалами кримінального провадження та узгодити позицію з обвинуваченим.

Новини Житомира

Последнее изменение Среда, 24/11/2021

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework