АВТО RIA

Овруцький міський голова судиться через коментарі в соцмережі, коростенський суд до справи залучив Цукерберга

Овруцький міський голова судиться через коментарі в соцмережі, коростенський суд до справи залучив Цукерберга

  У Житомирській області понад два роки триває розгляд судової справи про захист честі, гідності та ділової репутації мера одного з міст.

  Позивачем у справі виступає Овруцький міський голова Іван Коруд, який судиться з одним із засновників Овруцької районної партійної організації ВО «Свобода» Олексієм Кравчуком через коментарі у соціальній мережі Facebook, - пише korosten.today.

  Відповідні судові матеріали оприлюднені у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

  Скріншот з матеріалів суду

  В одній із ухвал, оприлюдненій у Єдиному державному реєстрі судових рішень (ухвала від 18 лютого 2021 року), викладена суть справи.

  «25.07.2019 року ОСОБА_2 звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_3, яку у подальшому уточнив та просить інформацію, поширену відповідачем в соціальній мережі «Fасеbоок» (…), визнати недостовірною та такою, що принижує честь і гідність та порушує право на недоторканість ділової репутації ОСОБА_2, зобов`язавши Відповідача видалити дану інформацію (…) із соціальної мережі «Fасеbоок» та спростувати поширену інформацію шляхом розміщення у соціальній мережі «Fасеbоок», тексту ухваленого у справі рішення та стягнути з відповідача на його користь в рахунок відшкодування моральної шкоди 1,00 (одну гривню) та понесені судові витрати у справі», – йдеться в ухвалі.

  Скріншоти з матеріалів суду

  Цікаво, що на клопотання позивача ухвалою від 19 жовтня 2021 року Коростенський міськрайонний суд Житомирської області постановив залучити до участі в розгляді справи власника Facebook.

  «В підготовчому судовому засіданні позивачем заявлені клопотання про залишення позовної вимоги про відшкодування моральної шкоди без розгляду, залучення до участі в справі як співвідповідача власника сайту "Facebook" ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ), яким є Facebook Inc. (Фейсбук Інкорпорейтед) резидент Сполучених Штатів Америки, адреса: Willow Rd, Menlo Park, CA, 94025, US», – йдеться в ухвалі.

  Скріншот ухвали Коростенського міськрайонного суду від 19.10.2021.

Новини Житомира

   

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework