АВТО RIA

​Сімейні фірми розіграли між собою тендер у 3 млн грн на ремонт скверу у Житомирі з дорогою плиткою

​Сімейні фірми розіграли між собою тендер у 3 млн грн на ремонт скверу у Житомирі з дорогою плиткою

  Управління капітального будівництва Житомирської міської ради опублікувало намір укласти угоду з ТОВ «БТК Світ Будінвест» на реконструкцію частини території благоустрою з влаштуванням скверу на проспекті Миру, 9, вартістю 3,15 млн грн.

  Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 18 жовтня на ресурсі ProZorro, - пише zhitomir.info.

  За умовами тендерної документації, роботи з реконструкції благоустрою та влаштуванням скверу по проспекту Миру, 9, мають бути виконані до 31 березня 2022 року. Джерело фінансування - місцевий бюджет.

  У технічному завданні вказано, що підрядник має провести підготовчі, земляні та монтажні роботи, провести роботи з зовнішнього освітлення мереж, водопостачання та каналізації, монтажні роботи системи відеонагляду.

  Також переможець торгів має озеленити територію та провести благоустрій: улаштувати плитку та бордюри, встановити велопарковку, гойдалку, пісочницю, вуличні тренажери, каруселі, урни, лавки та інше.

  Очікувана вартість закупівлі становила 3,22 млн грн. Імітувало конкуренцію на торгах ПП «АртВей», яке запропонувало цінову пропозицію дорожу від пропозиції переможця - 3,19 млн грн. Під час аукціону обидві фірми не конкурували та не знижували свої цінові пропозиції. Зазначимо, що тендерні пропозиції учасники подавали в один день з різницею у 40 хвилин.

  Про те, що учасники між собою пов'язані, свідчать і тендерні документації, в обох учасників людина з прізвищем Сімакевич Олександр Петрович зазначений як працівник - робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків.

  У ТОВ «БТК Світ Будінвест» тендерний комітет знайшов невідповідності у документації, однак надав можливість упродовж 24 годин їх виправити: зокрема надати копії свідоцтв про реєстрацію зазначеної будівельної техніки.

  11 листопада управління капітального будівництва Житомирської міської ради опублікував намір укласти угоду з ТОВ «БТК Світ Будінвест».

  Ціни на будматеріали переможця торгів наступні: плити бетонні тротуарні, товщина 60 мм (сірий) з відпускною ціною 305 грн за кв.м (вартість таких плит без знижок на prom.ua становить 250 грн), пісок природний, рядовий за 268 за м3 (у серпні на дорожніх тендерах Київської САД купували пісок дешевше – 210 грн./куб. м), бордюр 1000х200х80мм за 69 грн за одиницю (вартість таких бордюр на prom.ua становить від 96 грн).

  ТОВ «БТК Світ Будінвест» засноване в 2018 році в Житомирі по вулиці Кафедральна. Спеціалізується фірма на неспеціалізованій оптовій торгівлі, статутний капітал - 1 тис. грн. Власником фірми є громадянка Вірменії Бошян Пайцар Оганесівна, яка прописана в смт Романів Житомирської області. Директором фірми є Мхітарян Самвел Михайлович, який прописаний також у смт Романів. Самвел Мхітарян є співвласником хмельницької фірми ТОВ «ХмельБуд-Поділля», яке спеціалізується на будівництві доріг і автострад.

  ПП «АртВей» засноване в лютому 2021 році в Житомирі по вулиці Леха Качинського. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал - 1 тис. грн. Власником та директором фірми є громадянин Вірменії Манукян Норайр, який прописаний в Хмельницькій області, смт Базалія, по вулиці Івана Франка. За цією ж адресою прописаний і його брат Манукян Арташес - директор вищезазначеної фірми «ХмельБуд-Поділля»Манукян Арташес має один на двох контактний номер з підприємницею Манукян Меліною Самвелівною, яка ймовірно є донькою директора фірми-переможця Мхітаряна Самвела.

  За даними bi.prozorro.org, ТОВ «БТК Світ Будінвест» почало брати участь у державних закупівлях з 2018 року, за цей час з фірмою уклали угод на 102 млн грн. В основному фірма поставляла управлінням освіти України обладнання для закладів харчування.

  За даними bi.prozorro.org, ПП «АртВей» бере участь у публічних закупівлях з квітня 2021 року. За цей час з фірмою уклали угод на 860 тис. грн. До осені основним видом діяльності фірми була неспеціалізована оптова торгівля.

  Зауважимо, що це вже друга спроба провести тендер на реконструкцію частини території благоустрою з влаштуванням скверу по проспекту Миру. Тендер оголошений 13 вересня не відбувся, оскільки управління капітального будівництва Житомирської міської ради відхилило усі тендерні пропозиції учасників, зокрема і пропозицію ТОВ «БТК Світ Будінвест».

Новини Житомира

   

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework