АВТО RIA

Мерзли і голодували: трьох дітей врятували з неблагополучної сім’ї на Житомирщині

Мерзли і голодували: трьох дітей врятували з неблагополучної сім’ї на Житомирщині

  21 жовтня правоохоронці та представники служби у справах дітей Стриївської територіальної громади  вилучили двох сестричок та братика із загрозливих для їх здоров’я та життя умов. Матір дітей наразі знаходиться у лікарні у тяжкому стані, а її співмешканець – не дбав про малечу.

  Поліцейські отримали повідомлення про бездоглядність дітей від односельчан родини. За їх словами, двоє дівчаток, віком 3 та 7 років, та їх 10-річний брат вже кілька днів знаходились без опіки дорослих членів сім’ї. Правоохоронці та соціальні працівники одразу виїхали для перевірки на місце події.

  У селі правоохоронці з’ясували, що 33-річну місцеву жительку госпіталізували до лікарні ще 4 дні тому, а троє її дітей залишились під наглядом співмешканця. Односельчани розповіли поліцейським, що малі бродять вулицями села голодні, недоглянуті та легко одягнені.

  Ця родина раніше потрапляла в поле зору правоохоронців  та вже понад 3 місяців перебуває на обліку у соціальній службі через залежність дорослих від алкоголю. Матір поліцейські уже притягували до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. Сім’ю відвідували за місцем проживання та перевіряли умови, створені для дітей.

  21 жовтня поліцейські застали на вулиці поблизу хати найменшу, 3-річну дівчинку, яка сиділа біля дверей і не могла зайти, оскільки співмешканець, перебуваючи у стані сп’яніння, не впускав її.

  Двох інших дітей селяни та правоохоронці з працівниками соціальної служби розшукали лише через кілька годин.  7-річна сестричка ховалась неподалік у посадці, а 10-річний хлопчик знайшовся пізнього вечора у полі. Діти були налякані, змерзлі та голодні, при цьому ні з ким не спілкувались.

  Відтак у зв’язку із загрозою життю та здоров’ю дітей вилучили з родини та передали до патронатної сім’ї, де вони зможуть перебувати від 3 до 6 місяців. За цей час вирішиться питання щодо їх подальшого виховання та проживання.

  Новоград-Волинський районний відділ поліції

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework