АВТО RIA

У 1-ій міській лікарні знову перепрофільовують відділення під коронавірусних хворих

У 1-ій міській лікарні знову перепрофільовують відділення під коронавірусних хворих

  У першій міській лікарні нині госпіталізовано понад 120-ть хворих на коронавірусну інфекцію. Серед них 98 випадків підтвержено, а 28 пацієнтів— з підозрою. Лікарі, кажуть хворі продовжують поступати у лікарню.

  «Поступлень у нас багато. Щодня більше 10 хворих. На вихідних було і 16, і 18 хворих поступлень за день» — повідомив в.о. медичного директора з організаційно-методичної роботи КП «Лікарня №1» Денис Матяш, - йдеться у сюжеті sk1.tv.

  Симптоматика коронавірусної інфекції змінилася у зв’язку з новим штамом вірусу. Лікарі пояснюють, Дельта викликає більш важкі форми ковід-19, хвороба протікає складніше та має свої особливості. 

  Інфекційка 1-ї лікарні завантажена майже на 100%. Прийняти можуть не більше чотирьох десятків хворих на коронавірусну інфекцію. Лікарі наголошують, COVID-19 лише набирає обертів.  

  «На сьогоднішній день інфекційне відділення закладені практично всі ліжка, закладені і перепрофільовані раніші відділення. А у зв’язку з тим, що захворюваність не знижується, хвиля тільки набирає свого піку і ще до цього піку ми не дійшли. У цьому виникла необхідність відкриття додаткових ліжок по інших відділеннях» — повідомила завідувачка інфекційного відділення КП «Лікарня №1» Оксана Волкова.

  Нині у лікарні розгорнули роботу 5-ти інфекційних відділень. Серед них перепрофільовували офтальмологічне, урологічне, терапевтичне відділення та міський інсультний центр, який має блок інтенсивної терапії. Виконуючий обов’язки медичного директора запевняє, забезпечення для палат інтенсивної терапії наявне у повному обсязі.

  Серед 126 хворих, вакциновані проти коронавірусу менше 5%. Більшість з них отримали лише одну дозу. Разом з тим лікарі попереджають, вакцинація не гарантує, що ви не захворієте на Ковід-19. 

Новини Житомира

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework