АВТО RIA

На Житомирщині працює майже 200 іноземців з 25 країн світу

На Житомирщині працює майже 200 іноземців з 25 країн світу

  За вісім місяців 2021 року Житомирський обласний центр зайнятості видав 102 дозволи на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, 41 з яких – повторно. Загалом, з урахуванням виданих дозволів у попередні роки, на сьогодні офіційно зайнятими в області є 191 представник іншої держави.

  Дозволи видані роботодавцям Житомирської, Київської та Миколаївської областей на застосування праці іноземців з 25 країн світу. Найбільше дозволів отримали громадяни Індії, Польщі, Туреччини, Німеччини та Республіки Молдова.

  Іноземці працюють здебільшого на керівних посадах або ж є фахівцями, яких не знайшлося серед жителів області. Це, приміром, командир повітряного судна, головний фізик, технологи та ін.

  Основні сфери економічної діяльності, в яких зайняті іноземці на Житомирщині – агропромисловий комплекс (агрономи), швейне виробництво (технологи) та торгівля (керівники).

  Для отримання дозволу роботодавці можуть звертатися до Житомирського ОЦЗ за адресою – м.Житомир, вулиця Київська, 83, сектор з питань застосування праці іноземців та осіб без громадянства (каб. 106). Телефон для довідок: 0(412) 36-05-23.

Джерело: zhitomirnews.com

Новини Житомира

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework