АВТО RIA

Велике будівництво на Житомирщині: керівництво Бердичівської РДА проінспектувало хід виконання робіт із капітального ремонту міського басейну

Велике будівництво на Житомирщині: керівництво Бердичівської РДА проінспектувало хід виконання робіт із капітального ремонту міського басейну

  На території Бердичівського району успішно продовжується реалізація одразу декількох масштабних проєктів у рамках програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Серед них – капітальний ремонт КУ «Міський плавальний басейн» у місті Бердичів.

  06 вересня за дорученням голови Бердичівської райдержадміністрації Людмили Димидюк на об’єкт виїхав перший заступник голови РДА Сергій Бакуменко.

  Під час перебування на об’єкті він оглянув хід виконання робіт та обговорив із керівником установи питання щодо вчасного надходження й освоєння коштів. Наразі проблем із фінансуванням не виникає.

  Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, в даний проєкт включено усі роботи, необхідні для повноцінного функціонування басейну:

влаштування покрівлі;

встановлення нової вентиляційної системи;

встановлення додаткових котлів для автономної котельні;

утеплення та оздоблення фасаду приміщення;

оновлення сходів;

встановлення пандуса;

ремонт балкону та вхідної групи;

встановлення металевої огорожі навколо території.

  Під час ремонту плавального басейну додатково впроваджуються заходи з енергозбереження та енергоефективності будівлі, що дозволить після відкриття об’єкту мінімізувати витрати на його утримання.

  Довідково. Максимальна потужність закладу – 500 відвідувачів на день. Довжина чаші 25 м, яка розділена на 4 доріжки.

  Загальна кошторисна вартість проєкту – 32690,427 тис. грн. Будівельні роботи виконуються за кошти державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з місцевого бюджету.

7 768x1024

Новини Житомира

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework