АВТО RIA

У Житомирі вакциновано 73 % вчителів шкіл міста. ВІДЕО

У Житомирі вакциновано 73 % вчителів шкіл міста. ВІДЕО

  73% освітян Житомира вакциновані перед початком навчального року.

  Про це повідомляє suspilne.media.

  За його словами, завдяки такій тенденції є шанс вакцинувати більше 80 відсотків вчителів та не переходити на дистанційне навчання за умови потрапляння у "жовту" зону карантину.

  "У Житомирі вакциновано 73 відсотки вчителів шкіл та 71 відсоток працівників дитячих садочків, – каже Валентин Арендарчук. – Більше півдесятка шкіл вже перевищили поріг у 80 відсотків вакцинованих. Інші школи вже мають 70 – 74 відсотки, наближаються до 80. Є ще такі школи, де вакциновано лише 60 відсотків вчителів, але в них є запас – вони чекають виходу з відпусток колег, яким рекомендуватимуть вакцинуватися. Вчителі поступово повертаються до роботи і збільшується кількість вакцинованих".

  У деяких школах Житомира частка вакцинованих працівників вже станом на 18 серпня перевищує 80 відсотків, у кількох навчальних закладах ця цифра складає 90 відсотків. Серед таких шкіл – ліцей № 24. Лариса Никончук викладає тут географію. Жінка каже, що вакцинувалася самостійно після перенесеної хвороби.

  "Я щеплення зробила пізніше, тому що чекала, щоб пройшло півроку після того, як я перехворіла на COVID-19, в мене була велика кількість антитіл, – розповідає Лариса Никончук. – Спеціально пішла і зробила щеплення, якраз в той день, коли в пункті вакцинації закінчилася вакцина "Moderna", залишився лише "CoronaVac". От і вийшло, що я отримала щеплення цією вакциною".

  У 24 ліцеї щеплення отримали понад 80 відсотків вчителів. Більшість із них вакцинувалися нещодавно, повернувшись із відпустки. Керівництво ліцею сподівається, що до 1 вересня вони матимуть майже сто відсотків вакцинованих працівників.

  "Під час першої вакцинації вакциною "Pfizer" щеплення зробили 38 працівників, – каже директорка житомирського ліцею №24 Ганна Дудік. – Ми ще тоді жартували, що решта буде дивитися, що ж з ними станеться. На сьогодні (18 серпня – ред.) в ліцеї у нас працює 165 людей і 137 працівників вже вакциновані. Чотири людини мають довідки лікарсько-консультативної комісії, що вони не можуть отримувати взагалі ніякої вакцини. А всі решта, думаю, до 1 вересня зроблять щеплення".

  Детальніше у сюжеті.

Новини Житомира

 

Последнее изменение Пятница, 20/08/2021

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework