АВТО RIA

У дитячому таборі відпочинку вартістю майже 4 млн грн поселили автодорожників – Чуднівська окружна прокуратура заявила позов про припинення незаконної оренди

У дитячому таборі відпочинку вартістю майже 4 млн грн поселили автодорожників – Чуднівська окружна прокуратура заявила позов про припинення незаконної оренди

  Чуднівською окружною прокуратурою заявлено позов в інтересах Любарської об’єднаної територіальної громади щодо визнання недійсними договорів оренди приміщень дитячого закладу з оздоровлення та відпочинку, а також їх повернення.

  Йдеться про те, що Любарською селищною радою у квітні цього року з приватним товариством, яке займається будівництвом доріг, укладено чотири договори оренди приміщень діючого дитячого табору відпочинку, площею понад 1100 м2, ринковою вартістю майже 4 млн грн.

  Відтак у дитячому закладі поселилися та проживають робітники з будівництва автодоріг, до того ж, у підсобних приміщеннях зберігають ще й свій робочий інвентар.

  Однак прокуратура встановила, що договори укладено протиправно, оскільки законодавством заборонено використовувати дитячі заклади з оздоровлення та відпочинку дітей не за призначенням.

  Законодавець застерігає, що нецільове використання таких приміщень (у даному випадку - автодорожниками) створює загрозу збереженню матеріально-технічної бази та унеможливлює забезпечення належних умов для проживання, харчування, медичного обслуговування, виховання дітей, розвитку їх інтересів і здібностей.

  Позовну заяву скеровано до Господарського суду Житомирської області.

Новини Житомира

 

Последнее изменение Вторник, 17/08/2021

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework