АВТО RIA

У Житомирі в обласній лікарні завершують будівництво нового відділення реанімації

У Житомирі в обласній лікарні завершують будівництво нового відділення реанімації

В обласній лікарні імені Гербачевського триває підготовка до нової хвилі епідемії коронавірусу. Про це Суспільному розповів генеральний директор Богдан Леськів.

  За його словами, аби забезпечити лікування хворих на COVID-19, лікарня закупила додаткове обладнання та завершує будівництво нового реанімаційного відділення.

  "Нова хвиля епідемії коронавірусу, за прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров'я, має розпочатися у жовтні або листопаді, – каже Богдан Леськів. – З грудня 2020 року по квітень 2021 із шестиста хворих, яких лікували від COVID-19, щоденно на штучній вентиляції легень перебувало 10 – 15 пацієнтів".

  За словами Богдана Леськіва, у період нової хвилі епідемії, ця кількість може збільшитися. Тому вже зараз за гроші обласного та державного бюджетів закупили нове обладнання для кисневої терапії.

  "У нас є дві ємності на три кубічних метри для рідкого кисню, – каже Богдан Леськів. – Це шість кубічних метрів, які перетворюють рідкий кисень у газоподібний, і він поширюється відповідними трубопроводами. Окрім того, у нас ще є 5 кріоциліндрів на 180 кубічних метрів кожен. Ми закупили за 2,5 мільйони гривень газовий генератор, який забезпечуватиме 140 літрів газоподібного кисню за хвилину".

  Будівництво нового реанімаційного відділення планують завершити впродовж місяця. Тут, як і у семи інших працюючих відділеннях інтенсивної терапії, кисневу підтримку зможе отримувати кожен пацієнт.

  Завідувач відділення реанімації та інтенсивної терапії В'ячеслав Мельник розповів, що у новому реанімаційному відділенні буде два зали по сім ліжок для надання невідкладної допомоги пацієнтам.

  "Там буде достатня кількість апаратів для штучної вентиляції легень, будуть підведені газ, кисень, монітори, – каже В'ячеслав Мельник. – Відділення буде укомплектоване на сто відсотків".

  Богдан Леськів каже, що договори на постачання кисню уклали не з однією компанією:

  "Ми уклали договори з двома компаніями, аби при виникненні форс-мажорних обставин, мати можливість отримати кисень з інших джерел". 

  Зараз керівництво лікарні веде перемовини з постачальниками обладнання, аби ті пришвидшили встановлення нової апаратури, відповідно до діючих домовленостей.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework