АВТО RIA

Реконструкцію газових мереж у АТ "Житомиргаз" замовили вісімсот клієнтів

Реконструкцію газових мереж у АТ "Житомиргаз" замовили вісімсот клієнтів

  З початку року 832 споживачі газу замовили послугу реконструкції  у АТ "Житомиргаз".  Найбільше звернень стосуються перенесення лічильників та заміни побутових газових приладів у помешканні.

  Реконструкція системи газопостачання – це комплекс робіт, який виконує газорозподільна компанія, якщо споживачу потрібно змінити місце розташування газового лічильника, котла, колонки, замінити обладнання на більш потужне, або ж встановити додаткові газові прилади чи змінити розташування газових мереж.

  Здійснювати реконструкцію можуть виключно фахівці, які мають ліцензію на небезпечні роботи, адже заміна газового обладнання – відповідальна задача. У свою чергу, самовільне втручання у систему газопостачання заборонене законом.

  Для того, щоб провести реконструкцію, необхідно звернутися до 104.ua Клієнтського простору із відповідною заявою.

  Реконструкція передбачає кілька етапів: виготовлення технічних умов та проекту, припинення газопостачання (оскільки відбувається втручання у діючу газову мережу). Проведення будівельно-монтажних робвт (демонтаж/монтаж мережі), перевірка на міцність, герметичність новозбудованого газопроводу, прийом в експлуатацію і пуск газу на газові прилади.

  Відповідно до законодавства, підрядні організації, які мають ліцензію, можуть виконувати лише проектування та будівельно-монтажні роботи з усього спектру робіт, передбачених реконструкцією. У свою чергу АТ "Житомиргаз" надає комплексну послугу з реконструкції, що дозволяє значно заощадити час і кошти клієнту. Адже не потрібно самостійно контролювати усі процеси реконструкції, подавати додатково заяви, після проведення кожного етапу робіт.

  "Фіксованої вартості послуги реконструкції в Україні немає. Вона розраховується відповідно до проекту, індивідуально. Це пов’язано з тим, що бувають різні види реконструкції: заміна котла за ескізом або ж перенесення газопроводу. Окрім того, є процедурні особливості виконання реконструкції для фізичних та юридичних осіб", – зауважує начальник відділу інженирінгу АТ "Житомиргаз" Марія Борейко.

  Клієнту потрібно лише один раз звернутися до 104.ua Клієнтського простору із заявою на реконструкцію, надати пакет документів і чекати виконання робіт. Персональний менеджер контролює увесь комплекс послуг із реконструкції та завжди готовий допомогти клієнту підібрати енергоефективне обладнання необхідної потужності.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework