АВТО RIA

На міському пляжі Коростеня забрудненість води в річці Уж майже у п’ятдесят разів більше норми – прокуратура розпочала кримінальне провадження

На міському пляжі Коростеня забрудненість води в річці Уж майже у п’ятдесят разів більше норми – прокуратура розпочала кримінальне провадження

 Коростенською окружною прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про порушення правил охорони вод, що спричинило їх забруднення (ч. 1 ст. 242 КК України).

  За результатом моніторингу Інтернет-сайту, на якому розміщено лабораторні дослідження щодо якості води у водоймах, проведені Житомирським обласним лабораторним центром МОЗ України, встановлено, що якість води на пляжі річки Уж у Коростені не відповідає нормам.

  Зокрема, відповідно до відібраних 21.07.2021 лабораторним центром проб, у воді перевищені норми мікробіологічних показників майже у 50 разів, а саме, індекс лактозопозитивної кишкової палички становить 240 000/ дм3 при нормі не більше 5000/ дм3.

  Відтак зазначений показник свідчить про порушення правил охорони вод (водних об’єктів), що спричинило забруднення поверхневих та підземних вод і створило небезпеку довкіллю.

 З метою встановлення заподіяної довкіллю шкоди будуть залучені відповідні фахівці, відібрані зразки води для проведення експертиз та встановлення обставин скоєння злочину і причетних осіб. 

  Матеріали провадження для проведення досудового розслідування передані до Коростенського райуправління поліції.

 

Коростенська окружна прокуратура

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework