АВТО RIA

На проведення Житомирського інвестиційного форуму «Polissia Invest» з бюджету збираються витратити 2 млн грн

На проведення Житомирського інвестиційного форуму «Polissia Invest» з бюджету збираються витратити 2 млн грн

  На проведення в Житомирі у 2021 році інвестиційного форуму «Polissia Invest» збираються виділити 2 млн грн бюджетних коштів.

  Відповідний проєкт рішення сесії обласної ради оприлюднили 21 липня, - інформує zhitomir.info.

  «Розглянувши подання обласної державної адміністрації від 20.07.2021 № 4060/2-21/45, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку, з питань бюджету та фінансів, обласна рада вирішила внести зміни у рішення Житомирської обласної ради від 24.12.2020 № 15 «Про Програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2021 рік», зі змінами, а саме: розділ «Інвестиційно-інноваційна та зовнішньоекономічна політика» таблиці частини 2.3. «Заходи щодо реалізації економічного і соціального розвитку області у 2021 році» глави 2. «Мета, головні пріоритети, завдання та заходи економічного і соціального розвитку області у 2021 році» додатка до рішення викласти у новій редакції (додається)», - йдеться у проєкті рішення.

  У додатку зазначається, що на організацію та проведення Житомирського інвестиційного форуму «Polissia Invest» в 2021 році планують витратити 2 млн грн, з яких 1 млн грн – з обласного бюджету, 1 млн грн – з місцевого бюджету. Виконавцями даного заходу є департамент агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації, інші структурні підрозділи облдержадміністрації, установа «Агенція регіонального розвитку Житомирської області», райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework