АВТО RIA

Їдальню ЗОШ №10 у Житомирі залило фекаліями

Їдальню ЗОШ №10 у Житомирі залило фекаліями

  Про це повідомила депутатка Людмила Зубко.

  Подія сталася вчора. Фахівці Комунальне підприємство "Житомирводоканал" зробили висновок, що були сплутані мережі штучних споруд і каналізаційні, - пишуть Факти Житомира.

   Залишилися й проблеми, про які я писала раніше – дах «нової» спортивної зали продовжує протікати, стіну досі не утеплили, дерев’яна підлога гниє і розсипається. Ніхто нічого не робить, ніхто не несе відповідальності.

  Ремонт спортзали обійшовся у 16 млн грн, на нову ПКД та усунення огріхів будівельників потрібно ще близько 1,6 млн грн (без урахування підлоги). Це знову бюджетні кошті, які можна було б витратити на розвиток...

  Знову на гуманітарній комісії розглядали питання неякісних ремонтів у школах. Спонтанно вирішили запросити на засідання наших колег з комісії ЖКГ і радника міського голови Олександр Черняхович.

  Цього разу до нас звернулися директори ЗОШ №15 Андрій Жигора та ЗОШ №10 Олександр Величко. Обидва хвилюються, що до 1 вересня школи не будуть готові прийняти учнів.

  Виявлені після ремонтів у комунальних закладах недоліки – вічна проблема. Підрядник обіцяє виправити, але, отримавши фінальний платіж, зникає у невідомому напрямку. До наступного тендеру, звісно. А балансоутримувач опиняється сам на сам із проблемою і відповідальністю за життя дітей.

  Є також багато питань до роботи управління капітального будівництва і технагляду. Перші мають бути у взаємодії з усіма учасниками процесу, а останні, як на мене, взагалі займаються профанацією…

  Скільки ж це може тривати!? Нам треба негайно змінювати положення, яке регулює стосунки між балансоутримувачем, замовником робіт і підрядниками.

  Необхідно переглянути вимоги, які виставляємо виконавцю, що прописуємо в тендерній документації і, головне, як в угодах закриваємо останній платіж. Він має бути нашою гарантією, що будівельники здадуть повністю готовий об’єкт.

  Документ вже готується, плануємо незабаром його опрацьовувати на депутатських комісіях, щоби на виході отримати якісний результат, - каже вона.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework