АВТО RIA

Кому належать автостоянки Житомира

Кому належать автостоянки Житомира

  На черговій сесії міської ради 17 червня депутати погодили чотирнадцять ділянок, де в майбутньому облаштують платні парковки. А вже до кінця року у місті може з'явитися близько 28 таких паркувальних зон.

  У травні 2021 року заступник мера Олександр Шевчук розповідав, що з 1 червня в Житомирі у тестовому режимі почнуть роботу інспектори з паркування. У перший місяць роботи вони не штрафуватимуть, а лише попереджуватимуть водіїв, - йдеться у матеріалі zhitomir.info.

  За інформацією міської ради у перший день роботи 1 червня 2021 року інспектори з паркування виявили 440 порушень, а вже з 9 червня інспектори почали штрафувати водіїв за порушення правил зупинки чи стоянки.

  І поки міська влада ще думає про заробіток на паркомісцях, приватні підприємці активно роблять на цьому бізнес, беруча за одне паркомісце 15-20 грн за добу (вартість також залежить від автомобіля).

  Автостоянка по вулиці Святослава Ріхтера, 75

  Власником землі автостоянки з лютого 2019 року є ПАТ «Житомирська фабрика нетканих матеріалів «Тетерів», яка наразі є в стані припинення. Власниками фірми є Світлана Михайлівна Фітісова та Микола Миколайович Фітісов, а директором фірми Альона Олександрівна Фітісова. Загалом площа земельної ділянки складає 1,7 га.

  Автостоянка по вулиці Шевченка, 18-а

  У витязі з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, інформація кому належить земельна ділянка площею 0,1637 га, що знаходиться за Домом Української культури, не зазначена. Однак наразі за цю земельну ділянку тривають суди.

  Як повідомляв Житомир.info, на початку квітня 2021 року Житомирська міська рада направила звернення до Житомирської окружної прокуратури, у якому просила посприяти у поверненні земельної ділянки по вулиці Шевченка, 18-а, що знаходиться за Домом Української культури, у власність Житомирської міської об'єднаної територіальної громади.

  У зверненні зазначалося, що в травні 2017 року Корольовським районним судом міста Житомира було винесено рішення за позовом Черепахіна Віктора Володимировича до Іноземцева Олександра Олександровича та ТОВ «Житомирбудделюкс» про визнання права власності на земельну ділянку. Суд позов задовольнив та визначив за Віктором Черепахіним право власності на земельну ділянку площею 0,1637 га. Також у зверненні вказано, що Житомирська міська рада до цієї справи не була залучена та не була обізнана про її розгляд. А про прийняте рішення Корольовського районного суду міста Житомира від 12.05.2017 Житомирська міська рада дізналася з державних реєстрів.

  Автостоянка на майдані Перемоги, 10

  У витязі з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно зазначається, що земельна ділянка площею 0,2 га, яка знаходиться біля Спасо-Преображенського собору, належить Житомирській об’єднаній територіальній громаді. Стоянку вже неодноразово хотіли ліквідувати, але вона і досі функціонує.

  Так у вересні 2017 року її хотіли прибрати, щоб побудувати ЦНАП. Однак тоді директор ТОВ «Кентавр» Сергій Виноградов запевняв, що ділянку вони отримали на законних підставах багато років тому, і їхнім підприємством було збудовано цю автостоянку. Тоді радника міського голови Олександр Черняхович пояснював, що у власника старий договір оренди, котрий він не продовжував, і останнім часом він звернувся до міської ради, щоб йому поновили договір оренди, але на сесії було прийняте рішення відмовити у продовженні договору оренди.

  Автостоянка на Маликова, 8

  У витязі з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно зазначається, що комунальну земельну ділянку на 0,39 га орендує обслуговуючий кооператив «Гаражно-будівельний кооператив «Хмільники». Серед засновників кооперативу Толстопятенко Віра Василівна, Осадчук Костянтин Борисович, Зяткевич Тетяна Павлівна, Осадчук Тамара Савівна, Рудак Марія Андріївна.

  У 2014 році міською радою було продовжено договір, яким виділено 5 соток землі для будівництва і обслуговування магазину Онопрієнко Леччі Оксані Василівні. На цій території з'явилася парковка, а потім вона розширилась ще на 40 соток. Місцеві активісти у 2015 році з’ясували, що депутат Житомирської міської ради, підприємець Валерій Онопрієнко самовільно захопив майже пів гектара землі і облаштував там автостоянку.

  А вже в 2017 році власницею земельної ділянки на 5 соток стала Любарець Олександр Леонідович.

  Автопарковка біля АЗС по вулиці Покровська,112

  Власником цієї земельної ділянки площею у 0,4 га з травня 2021 року є Петро Олексійович Орлов.

  Зазначимо, що з квітня цього року в Житомирському районному суді перебуває цивільна справа за заявою Олександра Мошківського та Віктора Гвоздовського до Оліївської сільської ради та Петра Орлова, щодо скасування рішень, скасування державної реєстрації земельної ділянки загальною площею 0,3610 га. 8 квітня Житомирський районний суд постановив відкрити спрощене позовне провадження у даній справі без повідомлення сторін за наявними матеріалами. 19 травня 2021 року суд прийняв зустрічну позовну заяву від Орлова про скасування державної реєстрації права власності на приміщення та усунення перешкод у користуванні та розпорядженні майном.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework