Роздягли і викинули в під’їзд: у Житомирі товариші жорстоко вбили 49-річного чоловіка

У Житомирі алкогольне застілля трьох товаришів завершилося жорстоким побиттям та загибеллю одного з чоловіків.
Журналістам Надзвичайних новин вдалося поспілкуватися з сусідами 49-річного Сергія.
Його закривавлене тіло випадково знайшли у підїзді. Непритомний чоловік лежав повністю голий.
– Ось тут він лежав без жодного одягу. Тут видно, де лежала його голова, – розповіла одна із сусідок.
Проте найжахливішим було те, що поки чоловік помирав на холодному бетоні, за дверима двоє його товаришів спокійно смажили картоплю і пили горілку.
Сусіди зайшли до квартири, де тривало застілля, і застигли на місці: у центрі кімнаті лежав зламаний стілець, а його уламки були закривавленими.
Поки їхала поліція, небайдужі сусіди утримували чоловіків у квартирі. Тим часом медики, які боролися за життя Сергія, так і не змогли його врятувати.
Обох товаришів було затримано: чоловіки були настільки п’яні, що не змогли нічого пояснити. Але згодом один із них таки зізнався.
– Разом розпивали спиртні напої і під час дріб‘язкового конфлікту почали наносити удари потерпілому. Пізніше уже його непритомного просто винесли у під‘їзд, де й покинули, – розповіла речниця поліції Житомирщини Алла Ващенко.
Загиблому Сергію було 49 років, мешкав сам, ніде не працював і часто випивав. Але сусіди його жаліють.
– Шкода хлопця, неможливо описати словами – це звірство якесь. Болить душа. Ким би він не був, це – людина, – розповів знайомий загиблого.
Затриманим товаришам 33 та 40 років, раніше обоє вже мали проблеми із законом. За смертельне побиття чоловікам світить до восьми років ув‘язнення.