З Житомирського прикордонного загону звільнено в запас кращих військовослужбовців-строковиків

З Житомирського прикордонного загону звільнено в запас кращих військовослужбовців-строковиків

  Урочисті заходи з нагоди демобілізації першої партії військовослужбовців строкової служби відбулись сьогодні в управлінні Житомирського прикордонного загону.

 

  Молодим хлопцям, які з честю виконали свій військовий обов’язок та відслужили встановлений термін у лавах Державної прикордонної служби України, у святковій обстановці, подякувало керівництво та весь дружній колектив прикордонного загону. Зауважимо, що першими, за багаторічною традицією, звільняються найсумлінніші військовослужбовці, які впродовж всієї служби бездоганно виконували покладені завдання та досягли значних успіхів в опануванні військової справи.

  «Служба в прикордонному відомстві – це один з найцікавіших етапів мого життя. Я навчився не схилятись перед труднощами та швидко знаходити правильні рішення в складних ситуаціях. Кордон – це справжня практична школа життя. Бути прикордонником престижно» – зазначає солдат Себастьян Павлінські.

  Майже чверть сотні, сьогодні ще солдатів, а завтра цивільних осіб, повертаються до своїх рідних та друзів, проте пам’ятатимуть військову службу впродовж всього життя.  

  Всі солдати-строковики відзначені командуванням та нагороджені подяками і грамотами.

  На завершення урочистостей військовий священик капелан отець Андрій надав хлопцям молитовне благословення на щасливу дорогу та подальше цивільне життя.   

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework