Долю лікеро-горілчаного заводу обговорили очільник області та в. о. міського голови Чуднова

  Недонадходження у бюджет Чуднівщини та нове керівництво – проблемні питання та шляхи їх вирішення, що стосуються ДП «Житомирський лікеро-горілчаний завод», – розглянули у рамках робочої зустрічі з громадами Чуднівського, Любарського та Романівського районів.

   Житомирський лікеро-горілчаний завод – одне із бюджетоутворюючих підприємств Чуднова, - розповідає ctv.ua.

  На сьогоднішній день воно тягне за собою великі недонадходження в бюджет, – переконує в.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков.

  «Яка перспектива взагалі цього заводу? Якесь бачення на сьогоднішній день.. Чи його приватизовують, чи він буде працювати, чи він накінець-то почне виплачувати заробітну плату? Тому що по інформації на вчорашній день, частина заробітної плати виплачена за березень», – цікавиться Сергій Костяков.

  Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко каже: нещодавно, два місяці тому, призначили нового керівника. Тож завод починає відновлювати свою повноцінну роботу.

  «Це одне з небагатьох підприємств, де є заборгованість по заробітній платі. Справа на контролі у прокуратури, тому що невиплата заробітної плати є кримінальною відповідальністю, і відповідальністю керівника безпосередньо. Ці підприємства, в тому числі і Житомирський ДЗ, які знаходяться в червоній зоні –там, де існують заборгованості по зарплаті, на контролі у прокуратури і ми постійно комунікуємо, працюємо.

  Вони (керівництво підприємства, – ред.) роблять необхідні дозакупівлі акцизної марки, якщо я не помиляюся. І з наступного місяця почнеться вже погашення заробітної плати і відповідно до кінця року вийдуть взагалі на погашення абсолютно усієї заробітної плати співробітникам. Новий керівник з програмою розвитку підприємства. Будемо мати надію, що буде працювати підприємство», – резюмує Віталій Бунечко.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework