В Овручі працюють над обізнаністю населення про роботу ЦНАП

  Експерти Програми «U-LEAD з Європою» провели онлайн презентацію «Підвищення обізнаності і залучення населення до роботи ЦНАП, як кінцевого споживача послуг» для фахівців Овруцького ЦНАП.

   Спікери презентації В'ячеслав Зубенко, Наталія Сидоренко та Сергій Яцик детально розповіли про алгоритми підвищення обізнаності населення про діяльність центрів адмінпослуг. Використовуючи багатий досвід громад країни експерти повідомили про успішні практики громад інших регіонів.

  Фахівці громади спільно із працівниками ЦНАП обговорили рівень комунікації з мешканцями громади та визначили напрямки роботи на найближчий час.

  «ЦНАП сьогодні для наших громадян - це можливість отримати 162 послуги в одному місці. Це відкритий простір,  який мінімізує корупційні ризики та забезпечує прозорість і зручність отримання послуг громадянами. Це сучасне світле приміщення, доступне для всіх. Центр надання адміністративних послуг, в першу чергу - це турбота про ваші комфорт і зручність, а ще привітний персонал і затишна атмосфера», - наголошує Оксана Шевцова, начальник ЦНАП Овруцької міської ради.

  ЦНАПи об’єднаних громад активно розвиваються, а маючи підтримку Програми «U-LEAD з Європою» долучаються до обміну досвідом із колегами з інших ОТГ та інших регіонів.

  «В Овручі ЦНАП активно освоює соціальні мережі та поширює інформацію про свою роботу на місцевих сайтах та у ЗМІ. Це є важливим кроком до сталої комунікації з населенням. Такі презентації необхідні для того, аби звернути увагу працівників на цікаві практики колег з інших регіонів», - наголошує Сергій Яцик, експерт «U-LEAD з Європою».

  Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework