У Житомирі визначили запобіжний захід чиновнику-екологу облдержадміністрації, який пообіцяв підприємцю вплинути на видачу дозволів на викиди забруднюючих речовин

  Прокуратурою Житомирської області забезпечено участь у розгляді клопотання щодо обрання запобіжного заходу головному спеціалісту одного з відділів Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації, підозрюваному у вчиненні корупційного правопорушення.

    27 лютого 2020 року, ухвалою Корольовського районного суду міста Житомира особі застосовано запобіжний захід у виді грошової застави у розмірі 7 прожиткових мінімумів доходів громадян.

  Службову особу підозрюють у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 369-2 КК України (пропозиція та обіцянка здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, за надання неправомірної вигоди для себе).

  За версією слідства, працівник зазначеного Управління пообіцяв підприємцю занеправомірну вигоду на суму 15 тис грнвплинути на керівника, який приймає рішення з питань щодо підготовки та погодження дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. До того ж застеріг, що у разі ненадання певної суми, підприємець не зможе отримати відповідних дозволів.

  Протиправні дії чиновника були викриті у ході проведення оперативних заходів, які здійснювалися прокуратурою області спільно із співробітниками УСБУ в області та слідчими СУ ГУНП в області.

  Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Житомирської області. Досудове розслідування проводить СУ ГУНП в області.

Пресслужба прокуратури Житомирської області

Новини Житомира

   

Последнее изменение Вторник, 03/03/2020

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework