АВТО RIA

Стихійна торгівля у Житомирі: Трупом ляжу, а звідси не піду!

    Стихійна торгівля в Житомирі розвивається досить швидкими темпами. Проблема в тому, що подекуди це відбувається невпорядковано, хаотичну, а часом навіть незаконно. В цьому питанні, звичайно ж, варто навести лад в місті, а то випадків, подібних до того, про який ми розповімо в цьому матеріалі, ставатиме дедалі більше.

    Справа в тому, що перед Великодніми святами працівники КП «Інспекція з благоустрою міста Житомир» Житомирської міськради та працівники поліції перевіряли стихійних торгівців. Серед них виявили і жіночку, яка не мала  дозволу на торгівлю. Натомість продавець красномовно та вперто заявила тим, хто проводив перевірку: «Трупом ляжу, а звідси не піду!». Про ситуацію стало відомо в мережі Фейсбук від житомирян.

    У коментарях до цих публікацій можна почитати, як з приводу цієї ситуації висловилися інші користувачі мережі Фейсбук.

   Така-от історія вийшла. Звісно ж, з такими продавцями точно можна не хвилюватися за продажі. Ну, це ми, звісно ж, жартуємо. Наполегливість, ентузіазм в роботі — це, звісно ж, похвально, але головне, якщо вже говорити серйозно, щоб все було законно, за правилами, з дозволом на торгівлю!

продавчиня 1

 

Последнее изменение Вторник, 10/04/2018

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework