АВТО RIA

Троє вчителів із Житомирщини потрапили до Топ-50 Найкращих вчителів фізкультури-2021

Троє вчителів із Житомирщини потрапили до Топ-50 Найкращих вчителів фізкультури-2021

  Громадська організація Олександра Педана JuniorZ обрала топ-50 номінантів на звання Кращого вчителя фізкультури-2021. Переможця нагородять у рамках найпрестижнішої національної премії для вчителів від громадської спілки “Освіторія”  Global Teacher Prize Ukraine.

  Номінація існує вже третій рік. Переможець або переможниця цього року отримає 30 тисяч гривень і здійснить навчальну подорож до Німеччини за підтримки Міжнародного фонду соціальної справедливості.

  "Дуже радіємо, що завдяки синергії JuniorZ та Освіторії престиж та повага до роботи таких вчителів зростає. Адже педагоги з фізкультури — це ті люди, які допомагають дітям у школі бути рухливими, обирати для себе види спорту та активні ігри і, головне, бути здоровими", — говорить Олександр Педан, український телеведучий і лідер Всеукраїнського проєкту JuniorZ.

  "Місія руху JuniorZ — допомогти кожному школяреві знайти “свій” вид спорту, бути активним, рухливим та здоровим — одразу відгукнулась для мене та усієї команди Фонду соціальної справедливості. А поводирем на цьому шляху для дитини є саме вчителі фізкультури, які у нашій країні, на жаль, часто недооцінені. Тому ми вирішили і цього року долучитись до премії, знайти найкращого вчителя фізкультури та, водночас, стимулювати усіх інших педагогів вірити у себе та у свої сили", — говорить засновниця Фонду соціальності справедливості Надія Ратке.

  Найбільшу кількість лауреатів отримали такі області:

1 місце — Київ із 6 заявками

2 місце розділяють Дніпропетровська та Донецька області із 5 заявками на кожного

3 місце розділяють Запорізька та Київська область із 4 заявками на кожного

  По 3 лауреати увійшли в ТОП-50 з Одеської, Івано-Франківської, Житомирської, Дніпропетровської, Хмельницької та Закарпатської областей.

  Отже, ТОП-50 найкращих вчителів фізкультури 2021 року:

  1. Анастасія Давлєтова, Одеська область, Надлиманський ЗЗСО.
  2. Олександр Плешко, місто Одеса, Приватний заклад «Одеська приватна загальноосвітня школа І – ІІІ - ліцей «Чорноморський».
  3. Леся Вадюк, місто Івано-Франківськ, Надвірнянський ліцей 2.
  4. Юрій Єршов, місто Київ, Школа І-ІІІ ступенів їм. Івана Багряного 148.
  5. Максим Пилипчук, Житомирська область, Опорний заклад "Миропільський ліцей".
  6. Вікторія Марич, Запорізька область, КЗ "Опорний заклад загальної середньої освіти "Сузір'я ".
  7. Тетяна Липа, Дніпропетровська область, Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа N9”.
  8. Мирослав Николаєв, місто Львів, НВК "Школа-садок "Софія".
  9. Вікторія Захарченко, Київська область, Броваська школа #5 ім. Василя Стуса.
  10. Дмитро Лазебний-Чоловський, місто Київ, Спеціалізована школа №216.
  11. Дмитро Дробітько, Донецька область, Бахмутська загальноосвітня школа I – III ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області.
  12. Олександра Сєдих, місто Мукачево, Мукачівський ліцей №10.
  13. Оксана Юрків, Тернопільська область, Козівський заклад загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ст. "Українська гімназія ім. В. Герети" Козівської селищної ради.
  14. Тетяна Андрющенко, місто Кам‘янське, Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №23" Кам’янської міської ради
  15. Ганна Древицька, місто Київ, ТОВ "Центр освіти "Оптіма".
  16. Ігор Магльона, Хмельницька область, Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  17. Олег Білан, Запорізька область, Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти, Смирновської сільської ради, Більмацького району, Запорізької області.
  18. Максим Самійленко, місто Київ, Софіївсько-Борщагівський ліцей «Софія».
  19. Оксана Лоїш, місто Львів, Середня загальноосвітня школа №99 м.Львова.
  20. Ігор Охрімчук, місто Коростень, Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5.
  21. Юрій Ковалевський, Запорізька область, Комунальний заклад "Молочанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради.
  22. Сергій Лавров, місто Кропивницький, Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».
  23. Геннадій Іванченко, місто Маріуполь, КЗ " Маріупольська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 56 Маріупольської міської ради Донецької області.
  24. Анастасія Семенова, місто Бахмут, Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер  24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів.
  25. Галина Мельник, місто Львів, Середня загальноосвітня школа № 67 м. Львова.
  26. Анатолій Яковлєв, Закарпатська область, Королівський ЗЗСО #1.
  27. Оксана Онішкевич, місто Маріуполь, Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 Маріупольської міської ради Донецької області".
  28. Юлія Саламанюк, місто Миколаїв, Миколаївська ЗОШ №26.
  29. Віталій Мушинський, Хмельницька область, Судилківський ліцей.
  30. Галина Ковалишин, місто Львів, Середня загальноосвітня школа №68.
  31. Михайло Дьорка, місто Мукачево, Мукачівський ліцей №8.
  32. Наталія Тхір, місто Львів, Ліцей 52 ім. М. Лобачевського Львівської міської ради.
  33. Володимир Негрич, Івано-Франківська область, Заболотівський ліцей.
  34. Оксана Андрущенко, місто Київ, Ліцей №303.
  35. Людмила Грибкова, місто Ізмаїл, Спеціалізована загальноосвітня школа№1 ім. О.В. суворова з поглибленим вивченням англійської мови.
  36. Олена Федорова, місто Ірпінь, Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІст №2.
  37. Валентин Зелінський, Київська область, Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка.
  38. Олександр Лазаренко, Сумська область, Старосільська ЗОШ I- III ступенів Нижньосирватської сільської ради Сумського району Сумської області.
  39. Володимир Афонін, Київська область, Калитянська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  40. Роман Сандуляк, місто Дунаївці, Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 3.
  41. Олена Кремер, місто Харків, ХЗОШ |-||| ступенів №64.
  42. Людмила Мосийченко-Бобракова, місто Запоріжжя, Запорізька гімназія 25 гуманітарного профілю.
  43. Анастасія Севицька, місто Київ, Школа І-ІІІ ступенів #232 Оболонського району м.Києва.
  44. Яна Дерюга, Дніпропетровська область, КЗ "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Юр'ївської селищної ради.
  45. Ростислав Парцей, Кіровоградська область, Комунальний заклад "Олександрівська ЗШ І-ІІІст. Долинської міської ради".
  46. Олена Любота, місто Харків, ХЗОШ № 105.
  47. Лариса Дмитрієва, місто Маріуполь, Навчально-виховний комплекс "Гімназія-школа" №1
  48. Юлія Жакун, Рівненька область, Залузький ОЗЗСО.
  49. Олександра Хлабата, місто Івано-Франківськ, Ліцей №13 Івано-Франківської міської ради.
  50. Сергій Гаврилюк, місто Житомир, Салезіянська загальноосвітня школа Всесвіт.

Незабаром у соціальних мережах руху JuniorZ будуть оголошені топ-10 номінантів.

Новини Житомира

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework