Олевські борці розпочали навчальний рік з перемог

У Рівному з 13 по 15 вересня відбувся традиційний всеукраїнський турнір з вільної боротьби. Команда борців Олевської спортивної школи боротьби взяла участь у складі 25 юнаків та 3 дівчат.

Протягом двох днів боротьби на килимі наші спортсмени змогли вибороти шість медалей різного ґатунку. Найкраще виступив і став чемпіоном у вазі 23 кг юний борець із філіалу школи боротьби с. Тепениця Литвинчук Богдан, тренер Кострицький А.П. Також у фіналі за перше місце боролись Віктор Пилипчук (с. Корощине) та Ілля Лупаїна (м. Олевськ), які здобули срібні медалі серед 20 учасників.kd20091927 3

Більш досвідчена борчиня Ілона Вальчук, дворазова призерка України серед дівчат та бронзова призерка Європи серед дівчат, посіла друге місце, поступившись борчині із міста Новоград-Волинський.

Треті місця здобули Віталій Хацаповський (с. Варварівка) та Кравчук Вадим (с. Тепениця). Ці змагання для олевських борців були необхідним стартом перед офіційним командним чемпіонатом області серед ДЮСШ області.kd20091927 2