Реконструкція «Спартак-Арени» в Житомирі вартістю майже в три нових стадіони 

  У Житомирі продовжують розгортатися скандали зі стадіонами, на реконструкцію яких йдуть «космічні» гроші.

 

  На реконструкцію двох не дуже великих стадіонів було вже витрачено майже 230 мільйонів гривень. Один з них навіть функціонує. Житомирська влада досить пафосно відкрила 22 серпня 2019 року після реконструкції стадіон «Спартак Арена». Відкриття було приурочено до Дня Незалежності та відзначилось турніром, присвяченим пам’яті морського піхотинця Дмитра Рудя. 

  zt.20minut.ua вже розміщувало матеріал стосовно величезних розмірів коштів, які були виділені на реконструкцію даного стадіону. Навіть перейменували його, щоб нічого не нагадувало «радянські» часи. Житомирський міський голова Сергій Сухомлин відзвітувався, що все було зроблено з найкращими намірами задля здоров'я та розвитку і пропаганди здорового способу життя серед містян.

   У серпні 2018 року у матеріалі вищезгаданого видання під назвою «Родина "Спартак": хто з близьких чиновників заробляє на реконструкції міського стадіону» писалось про численні порушення під час реконструкції. Зараз, коли стадіон здано в експлуатацію, можемо переконатися в тому, що найгірші очікування все ж здійснилися. Але все по порядку.

  Весною 2016 року Житомирська обласна рада передала у власність міста стадіон «Спартак». Наприкінці того ж року міський голова Житомира Сергій Сухомлин розповів про плани реконструкції футбольного поля та поступово почав втілювати обіцяне в життя. За підрахунками, загальна вартість проєкту мала б скласти близько 31 млн грн.

  Але поступово, шляхом додаткових угод та тендерів, сума реконструкції значно зросла. До того ж, управління капітального будівництва Житомирської міської ради жодним чином не контролює використання бюджетних коштів і не пред’являє претензії щодо невиконання будівельних робіт. До речі, за всіма роботами слідкує ФОП Кондратюк Є.М. (дружина заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради). 

  Наведених фактів виявилося достатньо, щоб громадські активісти та справжні патріоти нашого міста звернулися до Генерального прокурора України, міністра внутрішніх справ, Державного бюро розслідувань та СБУ з проханням перевірити дані матеріали та відкрити кримінальне провадження за ст. 367, ч. 3 ст. 191 КК України. Адже з цих документів зрозуміло, що УКБ Житомирської міської ради систематично порушує законодавство у сфері публічних закупівель, не контролює виконання робіт підрядником відповідно до умов договору та належної роботи технічного, авторського нагляду, що призводить до розтрати бюджетних коштів, які були виділені з державного та місцевого бюджетів.kd18091911 1

   До речі, нікого не бентежить останнім часом величезна купа корупційних скандалів у нашому місті? Та щоразу чиновники виходять сухими з води. А де обіцянки новообраного президента виплачувати 10 відсотків від викритих корупційних схем? Може, тоді ми станемо жити краще?

  P.S. До речі, на наш запит до управління капітального будівництва Житомирської міської ради журналісти отримали відповідь за підписом начальника управління В.В. Глазунова про те, що всі документи майже відповідають законодавству та здійснювалися на підставі рішень Житомирської міської ради. Тобто, відповідальність посадових осіб за скоєні правопорушення знову під знаком питання.

  Тим часом у ЗМІ відверто називають реконструкцію стадіонів «вічним двигуном» для місцевої влади. 

  Було також повідомлено про те, що стадіон «Полісся» добудують, а винних у затягуванні часу покарають. Про це голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко заявив під час робочої наради щодо реконструкції головної спортивної арени області. Часу на завершення робіт підряднику губернатор дав до кінця року. Але зараз осінь, а там і зима з холодами і морозами, тож чи вкладуться у дедлайн, визначений головою ОДА, наразі залишається під знаком питання.

Руслан Мороз,  Максим Мелешко, zt.20minut.ua

Новини Житомира

   

Последнее изменение Среда, 18/09/2019

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework