×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

СК «Коростень» та ФК «Авангард» виходять до наступного етапу аматорського кубку України

Два футбольні клуби з Житомирщини - СК "Коростень" та новоград-волинський "Авангард" успішно подолали попередній етап кубку України з футболу серед аматорів і вийшли у наступний етап змагань, - повідомляє «Спортивний Житомир».

У матчі-відповіді коростенці в другому таймі зуміли звести поєдинок внічию, але цього було достатньо, аби пройти своїх суперників. Коростенську команду врятував Омелянчук, який відзначився голом на 63-й хвилині. Гол Омелянчука став для СК «Коростень» єдиним і рятівним у матчі, хоча судді не зарахували ще два взяття воріт коростенцями.
Звягельчанам потрібна була лише перемога і вони змогли її здобути. Перший тайм матчу у Новограді-Волинську закінчився нульовою нічиєю, а у другому таймі з інтервалом у 10 хвилин за «Авангард» відзначились Іщук та Костюк. Забезпечивши собі комфортний рахунок гравці «Авангарду» розслабились і пропустили гол від Брикси наприкінці матчу.
«Ізотоп-РАЕС» (Кузнецовськ Рівненської обл.) — СК «Коростень» (Житомирська обл.) 1:1 (1:0)
Федина 38 — Омелянчук, 63
Вилучення: Белець, 45 (І), Тосіч, 90+1 (К), обоє повторне попередження.
Перший матч — 1:2
«Авангард» (Новоград-Волинський Житомирської обл.) — ФК «Малинськ» (Рівненська обл.) 2:1 (0:0)
Іщук, 56; Костюк, 66 — Брикса, 86
Вилучення: Гергелюк, 35 (М), фол останньої надії
Перший матч — 1:1
Своїх наступних суперників «Коростень» і «Авангард» дізнаються у четвер, 28 серпня.