Зубко піде в депутати по Житомиру, а сітка Порошенка дає результат - Експерти Житомирщини

  Штаб президента України Петра Порошенка найефективніше провів підготовку до майбутніх виборів на Житомирщині, а на округах продовжується підготовка майбутніх кандидатів до осінніх виборів до Верховної ради.  

   Про це розповіли відомі житомирські політологи на засіданні «Клубу експертів Житомирщини» 1 березня.

  На думку експертів, на даний момент кампанія на Житомирщині майже повністю звелась до таких «брудних» технологій. Зокрема, основні кандидати «тягнутимуть» своїх виборців на дільниці за допомогою «сітки».

  Найбільш успішними в цьому плані, вважають експерти, є дії штабу Петра Порошенка. Йому вдалось, за допомогою свого масштабного опитування, отримати списки прихильників Петра Порошенка, яких згодом за допомогою «сітки» можна буде довести до виборчих дільниць.

  Політолог Володимир Піньковський також зазначив, що є інформація про те, що велику сітку на Житомирщині створила і Юлія Тимошенко, але вона має свою проблему – відсутність достатньої кількості грошей для оплати праці. Інколи, проблеми виникають навіть при оплаті «працівників палаток», що призводить втрати агітаторів і неефективності спроб збудувати сітку.

  «Третьою особою в області є сітка оппозиціонера Юрія Бойка, але і у неї з’явилися проблеми, бо екс-нардеп-регіонал Віталій Журавський, чия сітка мала стати основою для Юрія Бойка, призупинив на сьогодні її функціонування. За повідомленнями інсайдерів, це пов’язано з напругою, що виникла між Віктором Медведчуком та Рабіновичем, з одного боку, та Юрієм Бойко, з іншою. Журавський, будучи людиною перших, відповідно, більше не бачить сенсу витрачати свої ресурси на користь Юрія Бойко», - розповів Піньковський.

  Погані новини і у таборі Радикальної партії. «Колишній голова обласної організації Радикальної партії Юрій Забела масово розставив по своєму округу палатки, але не Радикальної партії, а ГО «Наша підтримка». Підозріло, що впливовий член Радикальної партії за місяць до президентських виборів перестав допомагати на них своєму лідеру», - відзначив політолог.

  Це може означати повний розрив Забели з Радикальною партією, а можливо навіть підтримку його структурами на виборах Петра Порошенка. Такий сценарій напрошувався, адже Забелу ввадають людиною власника «Нашої Ряби» Юрія Косюка, який, в свою чергу, має хороші відносини з Петром Порошенком.

  Додамо, що потужність сітки Петра Порошенка вже почала привертати увагу нових потенційних кандидатів до Верховної ради. Так,  зростають чутки про те, що команда Порошенко не хоче підтримувати Борислава Розенблата, який в 2017 потрапив під розслідування НАБУ, на виборах на Житомирському окрузі в 2019 році. Замість Розенблата планують підтримати кандидатуру віце прем’єр-міністра України Геннадія Зубка, який вже був мажоритарником від цього округу з 2012 по 2014 рік.

 Новини Житомира

    
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework