Житомирщина: чиновник облради дякує Ляшку «за сприяння» в отриманні пожежної машини для ДСНС

  Заступник голови Житомирської обласної ради, член Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Крамаренко дякує Олегу Ляшку за сприяння у виділенні нової пожежної машини для м. Олевськ Житомирської області, яку 4 січня передали рятувальникам.

   Про це він написав на своїй сторінці в мережі Facebook.

05.01 Zhytomyr Pozhezna mashyna

  «Сьогодні нарешті можу поділитися історією, яка тривала більше 6 місяців та нарешті вдало закінчилася. В червні 2018 року під час зустрічі з Олег Ляшко звернувся до нього з проханням допомогти у виділенні нової пожежної машини для Олевська. Домовились, що він вирішить це питання із керівництвом Служби. Серпень-жовтень 2018 на виконання домовленостей я двічі зустрічався з керівництвом заводу «Пожмашина», що на Чернігівщині аби пришвидшити передачу машин на Житомирщину», – йдеться в повідомленні на сторінці в Facebook.

   У коментарі ОПОРІ Сергій Крамаренко розповів, що пожежну машину район отримав у рамках державної програми.

 «Це державна програма і все фінансування було за її рахунок. За останні три роки, як Олег Валерійович почав цим питанням займатися і це питання піднімати, то збільшення по цій програмі відбулося в рази. Тому, ми і не говоримо, що це наша заслуга, бо це його заслуга, що він все-таки наполіг і домігся, що вона була прийнята і почалося плюс-мінус нормальне фінансування», – зазначив Сергій Крамаренко.

  Чиновник розповів, що звернутися за допомогою до лідера партії – це ініціатива обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

  «Це ініціатива нашої обласної Радикальної партії Олега Ляшка. Коли в червні Олег Ляшко приїжджав у Житомир, ми до нього звернулися за допомогою. Він дуже потужно працює в плані допомоги пожежникам. Завдяки йому в принципі і була прийнята ця програма по придбанню і фінансуванню цих пожежних машин. Оскільки ми знали, що він на цей процес впливає і з керівництвом служби, і з центральним апаратом, то ми, декілька районів, до нього звернулися, щоб він нам посприяв у виділенні цих машин. Коли влітку вже була інформація, що будуть ці машини виділятися на область, я повідомив керівника нашої регіональної служби, що є така домовленість. Домовленість була виконана, машини приїхали в Олевськ. Я знаю, що Олевськ останній автомобіль отримував невідомо коли, по кількості автотранспорту там непогано укомплектована пожежна охорона. А от по якості, то цим машинам по 20 по 30 років. Для Олевського району, де кругом ліси, то ця машина надзвичайно потрібна», – розповів Сергій Крамаренко.

  Як зазначає Тарас Чмут,  координатор громадського спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Житомирській області:  «На сьогодні в країні спостерігається чітка тенденція приписування певними політиками собі тих чи інших заслуг які були здійснені за бюджетні кошти, а по декуди – взагалі без будь-якої дотичності до самого політика. Якщо чиновник обласної ради звертається до народного депутата чи лідера політичної партії з проханням «виділити» пожежну машину – то, напевно, мається на увазі, те, що політик має купити і передати пожежну машину. Але ми бачимо, як за бюджетний кошт купується техніка для бюджетної установи. І виникає питання, яким чином це заслуга конкретного депутат? Адже, так кожен може сказати, що «за його сприяння» купуються ті чи інші речі, будуються установи та заклади… »

  ОПОРА нагадує, що офіційно виборча кампанія розпочалася 31 грудня, а самі вибори Президента України відбудуться 31 березня 2019 року.

  У частині 1 статті 58 Закону України «Про вибори Президента України» зазначено: «Передвиборна агітація - це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата на пост Президента України. Передвиборна агітація може здійснюватися у будь-якій формі та будь-якими засобами, що не суперечать Конституції України та законам України».

  У період виборчої кампанії відповідно до частини 6 статті 64 Закону України «Про вибори Президента України»:«Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей. Така передвиборна агітація або надання виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати чи не голосувати за певного кандидата або згадуванням його імені, вважається підкупом виборців, зазначеним у пункті 1 частини третьої статті 56 цього Закону». А в частині 21 цієї ж статті Закону зазначено: «Забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності"».

  Радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба зазначає, що механізм виділення державних коштів усе більше  політизується.

 

 

Последнее изменение Пятница, 11/01/2019

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework