АВТО RIA

Житомир отримає кошти для проведення термомодернізації шкіл та дитячих садочків

Житомир отримає кошти для проведення термомодернізації шкіл та дитячих садочків

  Для реалізації проєкту «Енергоефективність у громадах» Житомир та Запоріжжя отримають кредит у розмірі 25,5 мільйонів євро та грант у розмірі 1 мільйон євро від Кредитної Установи для відбудови (KfW). Йдеться про термомодернізацію шкіл та дитячих садків.

  Відповідне рішення схвалено на засіданні Уряду. Про це повідомив перший заступник Міністра розвитку громад та територій Василь Лозинський.

  «Енергоефективність — один із вагомих пріоритетів України в умовах світової ситуації на ринку газу. Тому працюємо над тим, аби кожна громада  мала можливість проводити енергоощадні заходи в громадських будівлях. За підтримки KfW у Житомирі та Запоріжжі проведуть термомодернізацію низки шкіл та дитячих садочків. Йдеться про внесок у майбутнє. Адже у перспективі це дозволить значно скоротити видатки бюджету міст на енергоспоживання цих будівель», — зазначив заступник Міністра.

  У відборі на отримання коштів від KfW брали участь 38 міст. Основними критеріями оцінки були:

  фінансова спроможність міст реалізувати інвестиції з енергоефективності, що фінансуються за рахунок кредитних коштів;

  стан підготовки проєктних пропозицій;

  досвід міст у реалізації проєктів з енергоефективності.

  Відтак, згідно з оцінками консультанта Кредитної Установи для відбудови (KfW), Житомир та Запоріжжя показали найкращі результати за цими показниками.

  Підписання відповідної Угоди між Кабінетом Міністрів України, Житомирською міською радою та Запорізькою міською радою та Кредитною установою для відбудови (KfW) має відбутися 30 листопада 2021 року в рамках проведення українсько-німецьких урядових переговорів.

  Під час засідання Уряду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що наступного року програма енергоефективності стане частиною «Великого будівництва».

  Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко наголосив, що завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» в області реалізується низка соціально важливих проєктів, які також базуються на принципах енергоефективності.

  Так, у рамках президентської програми завершується реконструкція (термомодернізація) Центру розвитку дитини «Сонечко» у смт Нова Борова.

Новини Житомира

Прочитано 45 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework