АВТО RIA

На Житомирщині фабрика шиє чоловічі штани преміум-сегменту на експорт

На Житомирщині фабрика шиє чоловічі штани преміум-сегменту на експорт

  Фабрика в Новограді-Волинському на Житомирщині у рік шиє майже мільйон пар чоловічих штанів преміум-сегменту, 98% з яких експортують.

  Про це кореспондентові Укрінформу розповів голова спостережної ради виробничо-комерційної фірми Микола Сиченко.

  «Сьогодні ми виготовляємо 4000 виробів у день і близько 1 млн виробів на рік. Шиємо чоловічі штани преміального сегменту і високої якості, які продаються у 50 країнах світу. Це країни Західної Європи, величезним ринком збуту є Швейцарія, Австрія, Бельгія, Нідерланди, а також Америка і Канада. 98% продукції, виготовленої у нас, йде на експорт і тільки 2% ми продаємо на внутрішньому ринку під власним брендом», - зазначив Сиченко.

  За його словами, чоловічі шати шиють з натуральної тканини. Йдеться про бавовну, в якій міститься до 5% еластану, аби такі вироби були зручними.

  «Тканина у нас здебільшого європейського виробництва, 90% з якої постачаємо з Італії, Іспанії, Німеччини», - додав голова спостережної ради.

  Наразі на фабриці працюють 550 людей і планують збільшити штат працівників до 1000 осіб, розширити виробничі потужності на 4 тис. кв. м та виготовляти 1,5 млн виробів у рік.

Новини Житомира

Прочитано 217 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework