АВТО RIA

Компанія Фірташа втратила титанове родовище на Житомирщині через фінансування тероризму

Компанія Фірташа втратила титанове родовище на Житомирщині через фінансування тероризму

  «Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат», який належить олігарху Дмитру Фірташу, позбавили права на геологічне вивчення та розробку Селищанської ділянки з покладами титанових руд на Житомирщині.

  Про це повідомила пресслужба Group DF бізнесмена. Там зазначають, що відповідний наказ Держгеонадра було підписано 4 серпня, офіційно його ще не оприлюднювали, - інформує fbc.ua.

  За рішенням Держгеонадра, спецдозвіл на розробку ділянки з покладами титанових руд передали державному підприємству «Об’єднана гірничо-хімічна компанія». Це підприємство на аукціоні з реалізації спецдозволу посіло друге місце, а перше – «Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат». Проте останнього позбавили такого права, згідно з наказом, через інформацію від правоохоронних органів та суб’єктів фінмоніторингу, де вказувалося, що переможець торгів здійснює фінансування тероризму в країні. Йдеться про лист від УСБУ в Житомирській області, де повідомлялося про кримінальну справу шестирічної давнини і звинувачення у фінансуванні тероризму.

  У пресслужбі Group DF стверджують, що відповідні звинувачення давно зняті СБУ і планують оскаржити рішення Держгеонадра у суді.

Новини Житомира

 

Прочитано 189 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework