З місцевого бюджету спрямують 20 млн грн на запровадження енергоефективних заходів КП «Житомиртеплокомуненерго»

  На сесії Житомирської міської ради прийнято рішення виділити з міського бюджету 20 млн. грн на розвиток та запровадження енергоефективних заходів КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради для виконання робіт з реконструкції районної котельні РК-10 за адресою: м. Житомир, пров. 1-й Винокурний, 36а, шляхом встановлення термодинамічної установки органічного циклу Ренкіна (паливо – тріска, деревина). 

   Про це повідомляється на сайті міської ради.

  Встановлення твердопаливної (деревина) установки органічного циклу Ренкіна з комбінованого виробництва тепла та електроенергії дасть можливість забезпечити споживачів Північно-Західного району (Маликівського масиву) гарячим водопостачанням, зниження обсягів споживання природнього газу та електроенергії, викидів вуглекислого газу (СО2) в повітря.

  На даний час КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради проведено тендерні процедури на встановлення термодинамічної установки органічного циклу Ренкіна. За результатами міжнародних тендерних процедур було укладено контракт від 08.08.2018 року в рамках проєкту з енергоефективності міста Житомира за фінансування державним секретаріатом з економічних питань Швейцарської Конфедерації (СЕКО) щодо надання технічної та фінансової допомоги.

Новини Житомира

 

Прочитано 439 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework